Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun Who ile karşılaşma ihtimali şimdilik kalmadı. Olası senaryo Zoro'nun Yamato'yu bulması üzerine şekilleniyor. Who ile belki dönüş yolunda karşılaşırlar.

Kartlardaki ace olayı gercek çıkacak gibi.
Ben o kafama dank ettiğinden beri inancımı kaybetmedim zaten. Ace en zayıf ve en güçlü temasından hâlâ beklentim var.
Pudding 16 yaşındaydı.
Tamam canım fark etmez, bebeden kastım Momo yaşlarında çıkması. Beşik kertmesi yapmayacaklar sonuçta. 16 yaşta az değil Kaido gibi kodaman çocuğu için, Kaido`nun o yaşlarda ne yaptığı belli sonuçta.

Wedding cake veya başka yemek problemi olmasın da düğüne okeyiz. Lakin 2 yonkoya denk gidebilmek için başka şans da yok sanırım. Big Mom WCİ vol 2 olacaktır.

Yamatodan umutluyum hâlâ

Luffyin Kidi bulabilmesi büyük başarı olacak. Körler sağırlar birbirlerini ağırlar.
Ancak düşmanla burun buruna gelmişlerdi. Bu noktadan sonra ya bam bam bam, dananın kuyruğu kopacaktı yada daha erken deyip frenleyecekti Oda ki öyle olma ihtimali yüksek.
Luffy Kid'i sakinleştirip plana sadık kalmasını sağlayabilir.(Beterinde beteri varmış , Kid Lütfüden daha beter biri, iki deli bir araya gelmemeliydi. )

Evlilik kesin bm demir kuralı damat yamato gelin kim... Yamoto evllilik işini duydu kafa dağıtmak için yaylaya çıktı. Luffy bulur demiştim sanırım onu bulacak kişi Sanji ve nami, burdan yola çıkarsak vasat biri çıkabilir.

Son düzenleme:
Şimdi anime izlerken bir detay gördüm , Teach'in Bonneyi bağladığı bölüm Lafitte'nin içtiği alkolün ismi Jacky Daniel no:8 haha

Kaido'nun gerçekten büyük bir planı var. Bm ile ittifak kuruyor, Joker ile silah satışı yapıyor, Smile üretiyor, pek çok ayrı ayrı hazırlık falan. Yeni Xebec olmayı veya Xebec'in planını devam ettirmeyi mi hedefliyor? Niçin bütün korsanları safına katmayı hedefliyor acaba? Wb, Şiki, Kaido, Bm neden aynı saflarda yer aldılar, gayeleri ne bu adamların? Aklımda deli sorular :fool:

Kaido'nun gerçekten büyük bir planı var. Bm ile ittifak kuruyor, Joker ile silah satışı yapıyor, Smile üretiyor, pek çok ayrı ayrı hazırlık falan. Yeni Xebec olmayı veya Xebec'in planını devam ettirmeyi mi hedefliyor? Niçin bütün korsanları safına katmayı hedefliyor acaba? Wb, Şiki, Kaido, Bm neden aynı saflarda yer aldılar, gayeleri ne bu adamların? Aklımda deli sorular :fool:
Sengoku'nun ortak bir amaç için birleştiler demesi garipti. Kaidou, Bm, shiki, wb? Wb'ın bunlarla ortak isteği olarak aklıma tek kutsalların yok edilmesi geliyor. Yoksa böyle vahset seven tiplerle, aile babasi oyaji yakışmıyor.

Adamın derdi dünyadaki en büyük savaşı çıkarmak değil mi, sırf sıkıntıdan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık