Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum sen şöyle dedin aynen alıntılıyorum;Luffy sonuç olarak imparator indirmeyi hedeflemiş. Kaido BM'den farklı değil. Biz henüz imparatorla arasındaki güç farkını da görmemişiz vs. Ne zamanki Kata ile yüzleşti o zaman Luffy alabilir mi bunu tartıştık.

Ben bunun üzerine örneklendirmeler ile açıklamalar yaparak konu buraya geldi. Ben zaten bu yapmış olduğun yoruma katılıyorum ama sana bir yandan da Luffy zaten Kaido ile vs attı diyorum. Siz bu vs yi vs olarak görmüyorsunuz benim anladığım. Bende size nasıl vs olmaz diye açıklama yapıyorum. Bildiğin 1vs1 yaptılar dış ortamdan etkilenmeden. Daha nasıl vs atılıp güç farkı çizilebilir ki ? Hatta luffy kaidoya baskın yaparak ilk hamleyi yaptığı halde tek yedi. Şimdi ben bundan bir güç dengesi sizin mantığa göre nasıl çıkartamam ? Bana bunu açıklarsan sevinirim.
Hocam orada biz Wano öncesi Tüm Kek'in de aksiyon anlamında başlarını kast ediyoruz. Kaido BM'den farklı değil dememin sebebi Tüm Kek'den öncede Luffy'nin Kaido'yu hedeflediğini biliyorduk. Bundan yola çıkarak bir yerde Yonkou var. Güç farkı henüz belli değil (Tüm Kek başı) ortam da Zoro da yok. Bu durumda Kata ile Sanji dövüşür demek ilk etapta çok doğal. Benim söylediğim sadece bu. Konu da buydu.

Kaido ile Luffy'nin arasındaki güç farkını gördük zaten. Bunun üzeirne de Luffy Power-up aldı. Yeni güç farkını bilmesek de hala ciddi fark olduğunu Luffy'nin bir şeylere daha ihtiyaç duyabileceğini düşünenlerimiz de var. her neyse dediğim gibi konu Kaido değil zaman da Tüm Kek aksiyonu öncesi Sanji vs Kata beklemek normal mi değil mi bunu konuşuyorduk.

- Chapter 989: "I don't feel like we are losing".
- 3 new Numbers appears, Big Mom says they are the failed version of "Ancient Giants" from Punk Hazard.
- Franky and Robin fight together.
- Luffy try to go up for Kaidou, but Queen and King stop him.
- At the end of the chapter, Straw Hat Pirates standing together.
- No break next week.
Bölüm 990 Spoiler

Zoro ve Sanji Luffy'i durdurmak isteyen Queen ve King'i durdurur.

Marco o arada Peros ile satranç oynuyordur.

- 3 new Numbers appears, Big Mom says they are the failed version of "Ancient Giants" from Punk Hazard.
- No break next week.
Bu arada spoiler baya gerçek duruyor. Sanji bir süre gözükmez ortalıkta.

Kısa bir süre :a:

Üye silindi 5781

- No break next week.
King , eğer müdahale ediyorsa Sanji'yi elagale etmiş

- No break next week.
King işini halletmiş bile. Beğenmedim bu kadar ezmesini.
Zoro'nun adı geçmiyor yine. Ah Oda ah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık