Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda çakma smile kullanıcıları kadar bile değer vermiyor sanji'ye :hhh: Ne bileyim haki falan bassın hani.

Spo fake mi bilmiyorum ama gerçekse de şaşırmadım. Sanji'yi adam yerine koyup 1-1 kapıştırdığı gün( sağlam rakiple) şaşırdığım gündür.
Hala diyorum, Sanji’yi egitim icin dogru duzgun bir yere yollasaydi keske. Scopper’in ya da Marco’nun yanina yollasaydi cok tatli olurdu.
Su durumda yapmasi gereken bence Sanji’yi gercekten zayif adamlarla (Oven/Daifuku’nun 2-3 tik alti) bire bir dovusturup o sekilde dovusture dovusture guclendirmesi.

Hala diyorum, Sanji’yi egitim icin dogru duzgun bir yere yollasaydi keske. Scopper’in ya da Marco’nun yanina yollasaydi cok tatli olurdu.
Su durumda yapmasi gereken bence Sanji’yi gercekten zayif adamlarla (Oven/Daifuku’nun 2-3 tik alti) bire bir dovusturup o sekilde dovusture dovusture guclendirmesi.
Sanji'yle Rocky serisi yeniden çekilse adam olmaz bu herif. Yediği dayakla kalır.

Worstgende elemanın biri 989 spoiler konusu diye açmış hemen sildiler onu zaten :hhh: X-drake kısmı ilginç olduğu için paylaşayım dedim.

Bunun dışında King'in Sanjinin suitini kırmasına şaşırmam. X-drake kısmı gerçek olsa nasıl olurdu bilmiyorum. Bu supernovalardan hep yonko indirne planı çıkıyor ama Drake ikisini denizciler olmadan alabiliriz demiş. Sonuçta bu adam kılıç timi üyesiydi Law ve Bege gibi saçma planlar yapmaz heralde :D

Sanji'yle Rocky serisi yeniden çekilse adam olmaz bu herif. Yediği dayakla kalır.
Ben sucu artik Oda’da buluyorum. Zaman atlamasi sonrasi karaktere gercekten haksizlik ediyor. Bu adam madem bu kadar gucsuz, ya ondan bundan hala tayfanin en iyi savascilarindan birisi gibi gosterme, ya zayif rakiplerle savastira savastira gelistir, ya da cizeceksen eger bir zaman atlamasi daha, yolla Sanji‘yi guclu birinin yanina dovusmeyi ogretsin su adama.
Nami bile Zeus’la Sanji’den (RS’siz) daha guclu bunun farkinda olmali artik adam.

Fake olsada alın spoiler :D

One piece spoiler 989: Title: King the wildfire

Source; Mosh

King’s bounty reveal after breaking sanjis raid suit. Sanji acknowledges the raid suit and without it he would have died. Sanji tries to attack king through the smoke but Kings fire petals defeat Sanji. (Similar to Vistas technique but in fire).

Luffy turns into gear 4th to try save sanji but queen interferes.
“Time to send you back to Udon”

Franky motorbike tire explodes. Big mom homies create havoc. Kidd and zoro also join the fight against big mom.

Drake beats page one off screen.
Drake has a plan to take down two yonkos without the need of the navy.
Drake and Law unite. Flashback of them planning after defeating hawkins.

18 Pages

No break
Spoilerı Zoro fanları değil bizzat Zoro'nun kendisi yazmış olabilir ?

Bu arada King'in ödülü falan tartışılmıştı. Ödülü 1.4 b'den yüksek olmaz diyen vardı. King'in ödülünün zaten Queen'den yüksek olacağını bekliyoruz ama Queen hatırlarsanız King'e işkence seven sapık demişti. Yani hem Queen'den daha güçlü olmasından hem de sadist yönünden dolayı güncel Luffy'den ödülü daha fazla olabilir. Ama 2 milyarı geçeceğini sanmıyorum.

Evet ben diyordum King'in ödülü 1.4 ten fazla çıkmaz.King ile Queen arasındaki fark ile Jack-Queen arasındaki fark aynı değil.King'in ödülünün Luffy'den fazla çıkacağını düşünen varsa benle iddiaya girebilir çok sıkıntı değil.

Silinmiş Üye

Evet ben diyordum King'in ödülü 1.4 ten fazla çıkmaz.King ile Queen arasındaki fark ile Jack-Queen arasındaki fark aynı değil.King'in ödülünün Luffy'den fazla çıkacağını düşünen varsa benle iddiaya girebilir çok sıkıntı değil.
Reis nicki naptın öyle miyataya nouldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık