Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bundan sonra bana soracaksın koçum.

Haha dediğim şeyden anladğına bak ya.
La ne anlamam lazım dediğin şeyden...? Bildiğin ortada bir şey yokken dalga geçiyorsun aklın sıra... hayır hiçbirinin mantığı olmasa neyse diyeceğim de... bak şimdi canım...

Samuraylara liderlik edecek muhabbeti, manga da Zoro’nun ağzından çıkan bir sözden çıktı, yani uydurmadık...

Jack muhabbeti kaç hafta konuşuldu çünkü o olay hakkında duyum vardı...

Who+Kaido’yu da ben söyledim... Who bir beklenti çünkü Zoro’nun teke tek bir dövüşü olmasını istiyorum onu yıpratmayacak bir dövüş çünkü Kaido dövüşene girecek muhtemelen... yani yine mantıklı bir öngörü... Kaido dövüşü ise artık herkesin kabul etmeye başladığı bir şey... yani gelipte aklın sıra dalgaya aldığın her şeyin alt yapısı var... hayır herkes buraya ne beklentiler yazıyor çünkü burası bir forum ama sen Zoro dan başkasına hiçbir şey demiyorsun... gerçi senin en büyük vasfın Zoro’culara laf atmak onu da altı boş şekilde yapıyorsun...

Üye silindi 1004

Zoro'dan o kepçük ağzını kesmesini beklerdim yalan yok.
Ben hiç beklemedim böyle bir şey ya... Kidd namus davası yaptığı için o bitirecek diye bekledim. Hani poşet dedikleri Law, adamlarını kaçırdığı için Hawkins’i 32 yerinden bıçakladı ya. Kid aynısını Zurna’ya yapar namusunu temiler diye bekledim ama, boşuna. Yanında Luffy ve Zoro varken kaçtı adam. Luffy ve Zoro’ya siz tutun ben dövücem dese bile olurdu.

Luffy'nin yeni hakisini birisinin üzerinde göstermesi gerekiyor. Acaba bu arc'ın Bluenosu kim olacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık