Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bide haftaya ara olduğnu söylüyomuş umarım doğru değildir. ?
Vay bea demek Sanji yeminini bozmuş Kaido'nun kafayı kesmiş. Zoro da Yasu'nun söylediklerini hatırlayıp Sanji'yi kıskanıyormuş. Ara da var diyorsa onaylanmış demektir

Zoroculara geçmiş olsun.

Not: Bu spoiler Sanji'nin genelevde yenik düştüğü uykusunda gördüğü bir rüyadır

Kadının derdi Luffy'yi öldürmek. Kaido onu dövse de, öldürmediği sürece sorun yok. Bir de söz vermiş olsa da, tutacağına inanan kimse yoktur sanırım.
Linlin birine soz verdi mi bilmiyorum ama küçük dusuruldugu icin luffy'yi kendi elleriyle oldurmek uzere geldi wanoya. Kaldi ki kaido gibi bir manyagin da gucu yeterse dovdukten sonra sag birakacaginin garantisi yok. Hazir luffy de karsisindayken, luffy'yi oldurup dosta guven dusmana korku salma firsati ayagina gelmis overlokcu gibi, hic sanmam.

Boşa umutlanmayın diye demin sıldım ama ya doğruysa diye tekrar paylaşayım (Henüz Doğrulanmadı)
sanji bir yıkımcı ile carpışıyormuş.

Boşa umutlanmayın diye demin sıldım ama ya doğruysa diye tekrar paylaşayım (Henüz Doğrulanmadı)
Çarpışmak çok genel. Dengiymiş gibi davranamaz ya da dövüşemez Sanji. Ama başka bir şeyse oyalamak gibi. Belki derdim.

Tabii ilk düşüncem fake olduğu yönünde. Bir yıkımcı gibi ifadeleri sevmiyorum. Varsa söyle işte sanki 88 tane yıkımcı var.

Ben de Worstgen'de o muhabbetlere bakıyordum şimdi. Kimisi sevinçten havalara uçmuş. Kimisi hemen sevinmek yerine ısrarla doğrulandı mı diye soruyor millete. Sanji'nin sürekli yoklara oynaması dil,din,ırk ayrımı olmaksızın herkesi bezdirmiş. :D Bir de haftaya ara olma ihtimali varmış. Sanji'yi bilmem de ara olma ihtimali kesin doğrudur. :s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık