Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sıktı ama ya başlasın şu savaş . Ulan 986.bölüm olacak boş beleş işler hala araları bekliyoruz ,sakız muhabbeti oldu be kardeşim

Editör'ün bölümün güzelliğnden agladığnı söyleyenler var kötü bir şey oldügü icin ağlamıyomuş bu durmda benim senaryom.
Luffy kaido'ya ucan kafa atar.
Jinbei big mom'a su atar
Sanji queen'e bir ucan tekme atar
Zoro kinge 1080p top atar. ?

Kaido'yu görürse en fazla, en kötü ne olabilir ? Tek yer, eee bu bile Lütfü ile olan denkliğini değiştirmez hahaha :hhh:
Zoro tek yer ve daha sonra bir power-up DAHA almazsa en fanatik Zoro'cu bile Luffy ile kıyaslamaz heralde artık. Malum Luffy önemli bir dövüş yapmamasına rağmen ciddi gelişme gösterdi.

Zoro'yu Luffy'e denk veya üstün görmek direk aşırı fanlık zaten ama yine de söyleyeyim dedim Zoro'nun tek yemesi Zoro'ya artı yazmaz eksi yazar.

Zoro tek yer ve daha sonra bir power-up DAHA almazsa en fanatik Zoro'cu bile Luffy ile kıyaslamaz heralde artık. Malum Luffy önemli bir dövüş yapmamasına rağmen ciddi gelişme gösterdi.

Zoro'yu Luffy'e denk veya üstün görmek direk aşırı fanlık zaten ama yine de söyleyeyim dedim Zoro'nun tek yemesi Zoro'ya artı yazmaz eksi yazar.
Eksi yazsa ne olur artı yazsa ne olur, mesela Apo güzel güzel düdükledi ama bir şey oldu mu yok, bize kalsa düdüklediklerinin tamamından tek yer haha :oleyo2:

Vahameti göstermek açısından attım o yorumu.

Üye silindi 5781

Spoiler en geç Cuma sabahı gelir gibime geliyor.
Sıktı ama ya başlasın şu savaş . Ulan 986.bölüm olacak boş beleş işler hala araları bekliyoruz ,sakız muhabbeti oldu be kardeşim
1000. bölüm adeta bomba niteliğinde olacağı için savaş yavaş yavaş başlar artık.Efsane bir 1000. bölüm bekleniyor topluluk tarafından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık