Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden & Wb & Roger = Yamato & Luffy denklemi yeniden oluşacak.
Ama önce Kaidonun indirilmesi gerek. Ondan sonra tayfayla katılır bir süre birlikte takılırlar.

Tutmaz bence bu mevzular.

Sasakinin deniztaşı kelepçe dışı bir kelepçeyle bağlanmış olmasına ihtimal vermiyorum. Belki hayranlığını bildiği için oyun kurmuştur Denjiro anca öyle bir ihtimalde ama bu kadar önemli bir savaşta saçma duruyor.

Jack olayı tutarsız kaido'nun yanından oraya gelmiş olması için bir sebep yok Queen dışarıda olup biteni görüyorken. Queen yazsa daha inandırıcı bir tahmin olurmuş.

Yamato olayı ortada zaten ya oden fanı ya oden fanı epik bir tahmin değil ama bu bölüm açıklanacağına ihtimal vermiyorum.

Tek inşallah tutar kısmım momo infaz hızlandırma olayı ve nami'lerin yanlışlıkla olaya dahil olması. Sanji ince bir operasyon ile alacak momoyu karmaşada. Acıdım velede umarım bu bölüm hallolur. Savaşın hızlanması için kullanılır diyordum da çarmığa gerdi çocuğu Orochi kölesi.

Fake spoiler bir yana normalde olması gereken Yamato'nun sadece Kaido'yu indirmek istediği için Luffy'i bekliyor olmasıdır. Bu bekleyiş sadece buna bağlanır umarım.

Sanırım ilk @twei yazmıştı " Önümüzdeki bölüm bir flashback görürüz, Oden'in idamını izleyen çocuk görürüz" diye sonra birkaç kişi daha bunun üzerinde yorum yapmıştı. Yamato'nun Oden'in idamına tanık olduğunu ve onun misyonunu yüklendiğine dair.
böyle bişey demiş miydim hatırlamıyorum :d çok sallıyorum genelde ama sanki başkası demiş gibi.

jack vs kid zoro killer olmaz, zoro bana bırakın der, sonuçta kid kaptan ya böyleleriyle uğraşacak hali yok ;)

böyle bişey demiş miydim hatırlamıyorum :d çok sallıyorum genelde ama sanki başkası demiş gibi.

jack vs kid zoro killer olmaz, zoro bana bırakın der, sonuçta kid kaptan ya böyleleriyle uğraşacak hali yok ;)
Zoro, Apoo ile dovusmekten kaçıyordu yara almamak için Jack'e tek başına mı saldıracak?

Oda, fake spoiler veren adamların kendisinden daha fazla hype topladığını takip ediyo mudur aceba
bence sorun bu :d okuyucular diğer okuyucuların ne istediğini bilerek gaz spoiler yazabiliyor ama odanın umrunda mı :dDD
:alkis: :sapkali: :respect:

Konuşturmuş yine :good:
kingden önce atıştırmalık olur hem
Zoro, Apoo ile dovusmekten kaçıyordu yara almamak için Jack'e tek başına mı saldıracak?
zoro kaidou ile karşılaşmadan önce yara almayalım diyordu, jack ise elini kolunu sallayarak geçemeyeceğin biri. adam aurasını sezmiştir zaten jackin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık