Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu seride tek bir kulvardan giden, net çöptür. Nasıl sadece logia olmasına güvenen çöp olarak kalacaksa, bu da öyle. Weevil sadece fiziksel gücüne güveniyor demiyorum. Vurguladığım nokta, tek boyutlu karakter olması. Dizayn olarak ilgi çekici de değil. Tek olayı WB'nin oğlu muhabbeti. Hiç bir sağ kol ve üzeri karakter bu kadar sığ değil.
Ama henüz işlenmedi tam olarak bu karakter. Bende gerçi detaylı işleneceğini düşünmüyorum ama beklentim kritik bir anda bela olacağı yönünde.
Bunun dışında oda böyle bir karakter eklemek istemiş olabilir. Benzersiz olması düşüncesiyle. Çok güçlü olup büyük bir - si olan. Bilemiyorum ama k. Haki gibi bir faktör var mesela muazzam güçlü çıksa bile belki dokunamayabilir Kataya. Değişik bir karakter olacak ama orası kesin.

Ama henüz işlenmedi tam olarak bu karakter. Bende gerçi detaylı işleneceğini düşünmüyorum ama beklentim kritik bir anda bela olacağı yönünde.
Bunun dışında oda böyle bir karakter eklemek istemiş olabilir. Benzersiz olması düşüncesiyle. Çok güçlü olup büyük bir - si olan. Bilemiyorum ama k. Haki gibi bir faktör var mesela muazzam güçlü çıksa bile belki dokunamayabilir Kataya. Değişik bir karakter olacak ama orası kesin.
Sai gibi bir tip çıkabilir. Sai her ne kadar tipsiz olsa da çok sağlam B. Haki kullanıcısıydı. Bu da onun gibi bir şeydir.

Nekomamuşi nasıl bulmuş denizaltıyı da, oradakiler ile temasa geçmiş? Bizimkiler Onigaşima'da, Nekomamuşi Wano'da, hem de Wano'nun diğer tarafında.
Şu mini salyangozla görüşmüşlerdir belkide. Nami Wano'ya girmeden iletişime geçmeye çalışıyordu sanki.

edit: Düzgün çevirisi böyle.

- Black Maria has no interest searching for Yamato and stays closeby Kaido
- Kanjuro beat the crap out of Momo and arrives in front of drunken Orochi and Kaido and tells them that the plan to stop the scabbards had failed, but seems he still unaware they have landed on Onigashima
- Kyoshiro(Denjiro) runs into Sasaki who still think they are on the same board, and use that as an advantage
- Law and scabbards inside the submarine talking on the phone with Nekomamushi
- BM chasing Chopper and Usopp in the tank, they are running away in the opposite direction from where the allies are
- Ulti and P1 together, she asks him to take her on piggyback but he refused so she back-chokes him... he rolls and then Luffy appears just in front of him

Şu mini salyangozla görüşmüşlerdir belkide. Nami Wano'ya girmeden iletişime geçmeye çalışıyordu sanki.

edit: Düzgün çevirisi böyle.

- Black Maria has no interest searching for Yamato and stays closeby Kaido
- Kanjuro beat the crap out of Momo and arrives in front of drunken Orochi and Kaido and tells them that the plan to stop the scabbards had failed, but seems he still unaware they have landed on Onigashima
- Kyoshiro(Denjiro) runs into Sasaki who still think they are on the same board, and use that as an advantage
- Law and scabbards inside the submarine talking on the phone with Nekomamushi
- BM chasing Chopper and Usopp in the tank, they are running away in the opposite direction from where the allies are
- Ulti and P1 together, she asks him to take her on piggyback but he refused so she back-chokes him... he rolls and then Luffy appears just in front of him
Hah böyle daha mantıklı oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık