Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır daha fazla basıyorlar sıkıntı orda.Dressrosa'da Luffy sayesinde Nami'nin ekstra 50 milyon ödül aldığını bilmesem ben de 200 milyon bastıklarını düşünürdüm en fazla.Kaido'nun komutandan sonra gelen adamlarının 900 küsür ödüle yakın olduğu yerde bu kanıtlanmış da olacak.Her adama aynı oranda basılmıyordur ama.

Yahu Smoker'ın dediği gibiyse ki öyledir Kaido tarafının savunulacak tarafı kalmadı.Hem Kaido'nun ordusu daha kalabalık,hem adamlarının ödülleri daha fazla.Kaido'nun Snack'i,Peros'u olan adamların ödülleri Cracker ayarındaysa Kaido tarafının hadlerinden çok daha fazla ödül aldığı ortaya çıkar net bir şekilde.
Ya da yonkoular arasında denge falan yok.Bir imparatorun ikinci adamı diğer imparatorun sağ kolu gücünde olabilir.

Kaptanlar arasında var zaten.Mevzu kaptanlar olunca tayfanın bir önemi kalmıyor.Her hangi bir yonkou kaptanı diğer yonkounun tayfasına solo girişir.
Kaptan diğer kaptanı yense bile çok zorlanmadan yenemeyeceği için belli olmaz o durumlar.Ha gidip atıyorum Kaido Shanks'ı orta zorlukta yenerse ki yenemez.Shanks'ın tayfa savaşı kazansa bile dediğin gibi anlam ifade etmez orasına okeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık