Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eleman Filo Amirali. Denizcilerin başının bu olaydan haberi olmaması için kör olması gerekiyor. Cp-0 dahil olmak üzere X Drake bile biliyor, Sakazuki'nin bilmemesi için üç maymunu oynuyor olması gerek.

Her şeyi geçtim, Cp-0 zaten kutsalların köpeği, ona eyvallah. X Drake ve Coby niye tepki göstermiyor? İlginç.
Bir plan dahilinde geçici olarak buna göz yumuyor olabilir.

Bir plan dahilinde geçici olarak buna göz yumuyor olabilir.
O halde haberi var. Yine de böyle bir şeye göz yumması, gülünç. O meşhur "katı denizci adaleti" duruşunu sildi attı gözümde. Artık benim için boş beleş, çıkarları uğruna korsanlarla işbirliği yapan, çakma denizci ve ek olarak kutsalların akainusu(kızıl köpek) olacak. Akainu fanlarını buraya alalım, beşliye atarlanan Akainu'nuz Kaido'yla el sıkışmış :artiz:

Şuan Denizci ve DH net olarak çöptür. O planladığınız Şiçilerin yerine geçecek güç yapay meyve ve zehirli gaz mıydı yani. Bu Im ve beşli de gözümden düştü, hadi hayırlısı.

Not: Bu olaya sessiz kalan bütün denizciler benim gözümde Dofy ile anlaşma yapan Cp-0 kalitesindedir.

Son düzenleme:
Eleman Filo Amirali. Denizcilerin başının bu olaydan haberi olmaması için kör olması gerekiyor. Cp-0 dahil olmak üzere X Drake bile biliyor, Sakazuki'nin bilmemesi için üç maymunu oynuyor olması gerek.

Her şeyi geçtim, Cp-0 zaten kutsalların köpeği, ona eyvallah. X Drake ve Coby niye tepki göstermiyor? İlginç.
Sakazuki bende zannetmiyorum haberi olduğundan.Adam piskopat gidiyor en tepedekilere postayı koyuyor.Böyle birşeye izin vermez.cp-0 zaten ayrı bir oluşum.Akaniu ya bağlı bile değiller.

O halde haberi var. Yine de böyle bir şeye göz yumması, gülünç. O meşhur "katı denizci adaleti" duruşunu sildi attı gözümde. Artık benim için boş beleş, çıkarları uğruna korsanlarla işbirliği yapan, çakma denizci ve ek olarak kutsalların akainusu(kızıl köpek) olacak. Akainu fanlarını buraya alalım, beşliye atarlanan Akainu'nuz Kaido'yla el sıkışmış :artiz:

Şuan Denizci ve DH net olarak çöptür. O planladığınız Şiçilerin yerine geçecek güç yapay meyve ve zehirli gaz mıydı yani. Bu Im ve beşli de gözümden düştü, hadi hayırlısı.

Not: Bu olaya sessiz kalan bütün denizciler benim gözümde Dofy ile anlaşma yapan Cp-0 kalitesindedir.
Benim dediğim bir yorumdu, yani doğru çıkmayabilir.

Daha hiç birsey belli olmadan ne bu yaygara aga dur bir bölüm çıksın hersey bir netleşsin akainu mutlak adaletin yegane temsilcisi asla ve asla böyle birşey yapmaz bir planı varsa o başka

Sakazuki =Çürümüş adalet sistemi
Adaleti savunacam diye adaletin içine eden gerçekte kendi amaç ve çıkarları için herşeyi mübah gören tarafın bayraktarı. Bu adamın kendi adaleti için yapmayacağı birşey yok sorsan adalet için yaptım der...
Dünya Hükümeti bitik bir dünyayı yönetiyor Fuji ve Kuzan bu yozlaşmış düzenin en yakın tanıkları Dof bile adaleti bunlardan daha iyi biliyor. En azından sırtında adalet yazmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık