Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük ihtimal haberi yok Jinbei nin.Adam zaten Big Mom la ve dediği gibi yaralılarla uğraşmış.Haberi olsa söylemese o mod da olmazdı.

King ile ilgili yarın bir inceleme konusu açacağım önemli birşey farkettim.

Ödülüne gelince ödülünü öğrenmek isteyen ve japoncaya çok hakim olanların isabetli tahmin yapabilmesi mümkün olabilir.Keşke olsaydım da tahmin yapabilseydim.Roger,Shanks,Wb hepsinin ödülleri ismiyle alakalı.King de öyle olabilir.

Çok yüksek çıkacaksa şahsen ben 1.9 milyar bekliyorum hatta 1 milyar 920 milyon.

Ödülüne gelince ödülünü öğrenmek isteyen ve japoncaya çok hakim olanların isabetli tahmin yapabilmesi mümkün olabilir.Keşke olsaydım da tahmin yapabilseydim.Roger,Shanks,Wb hepsinin ödülleri ismiyle alakalı.King de öyle olabilir.

Çok yüksek çıkacaksa şahsen ben 1.9 milyar bekliyorum hatta 1 milyar 920 milyon.
Benimde içim 1.860 doğuyor ama muhtemelen katakurininki gibi küsuratlı bir şey çıkacak.

bence çok olur abartmamak lazım.

Jack :1 milyar
Quinn:1.320 milyar
King :1.500 ile 1.600 arasını geçmez bence.Hatta Luffynin ödülünü aşmaması için 1.450 çıkarsa şaşırmam.

Cracker : 860
smotty : 932
Katakuri :1.057

Big Mom korsanlarından bu üçü aslında bir fikir verebiliyor ödüller hakkında

Son düzenleme:
Sanji suit ile bile geri mi bırakıldı.Ben aldığına kesin gözüyle bakıyordum.
Balık ve Supernovalar bunu gölgede bırakacak galiba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık