Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law ile Smoker'ın ilk karşılaştığı yerlerdeydi. 662'den bak.
Kairosekili kelepçeleri kestiği yerde var.

Meyvenin özü o ama Law isterse kesici hamlelerde de bulunabiliyor. Sterben Blade tekniği gibi.
İşte o hamlelerle kairosekiye birşey yapamaz.Trebol'u kestiği şekilde kullandığı zaman.Operasyon meyvesi biraz büyü gibi.İkiye bölüyorsun ama adam yaşıyor.Aslında kesmek değil.Başka birşey.Sanki dünya içerisinde iki parçası farklı boyuttalarmış gibi.

Kairoseki elmas sertliğinde dendi.Kesilmez ama meyve gücüyle bölünebilir.Bu işte Law'ın meyve gücünü açıklar.Kesmek zorunda değil.Rakip hakiyle korunmuyorsa herşeyi bölebiliyor.Rakibin hakisini aşmak için de ya kendisi daha güçlü bir hakiyle savuracak yada o aşacak fiziksel güç olacak Law'da.

O dediğin sahne kaçıncı sayıdaydı hatırlıyor musun kontrol edesim geldi.
Deniztaşı sadece temas olunca etki ediyor. Bir de yoğunluğu fazla ise meyve kullanımına engel oluyor. Oradaki deniztaşı hem yoğun değildi, hem de Law temas etmedi. Bu sayede kesebildi.

Deniztaşı sadece temas olunca etki ediyor. Bir de yoğunluğu fazla ise meyve kullanımına engel oluyor. Oradaki deniztaşı hem yoğun değildi, hem de Law temas etmedi. Bu sayede kesebildi.
O zaman şu yeni b.haki ile diyelim ki Luffy kairosekiye değmeden özüne bir darbe yapsa parçalayabilir mi tabi dayanıklılığını aşacak kadar bir saldırı gücü de kullandığını düşünsek senin düşüncen nedir?

Mangadaki görüntüsüne bakma, animedeki görüntüsüne bak. Mangada havada süzülen Orta Dünya'da güç yüzüğünü bulmuş Bilbo gibi eciş bücüş bir Hobbit'e benziyor. Ben sana animesini göstereyim. 0:52. Saniyeye dondurup bakabilirsin.

:artiz:
Gece çocuğu Yasuie diye açıklanmamış mıydı ? Ben mi yanlış hatırlıyorum.
Kendisi hazır yakalanmışken suçu üzerime alayım demiş.

Şimdi sayfada baktım kendisinde kairoseki yok kurtuluyor zincirlerden diğerlerinde kairoseki var ki Smoker falan kurtulamıyor.Peki kendisine onu denk getirecek şekilde nasıl ayarladı meyvesiyle değişim mi yapmıştı takarlarken.Tek sayfaya baktım gerçi o bölümleri bir daha okumak lazım tekrar yazarım sonra.

Şimdi sayfada baktım kendisinde kairoseki yok kurtuluyor zincirlerden diğerlerinde kairoseki var ki Smoker falan kurtulamıyor.Peki kendisine onu denk getirecek şekilde nasıl ayarladı meyvesiyle değişim mi yapmıştı takarlarken.Tek sayfaya baktım gerçi o bölümleri bir daha okumak lazım tekrar yazarım sonra.
Law kelepçelerin bulunduğu yere kairosekili olmayan bir kelepçe koyuyordu. Şans eseri kendisine takılmış olması lazım. Öyle olunca bu kelepçelerden kurtulmak gücümle çok kolay demişti. Herkesin kelepçesini de kesmişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık