Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano meyve olarak büyük potansiyel... Teach kaçırmak istemeyebilir. Dediğin gibi Totolanda gitse sadece kitabeyi alacak mecbur yine Wanoya uğraması lazım. Ama direk Wanoya gelirse yardıma karşılık hem meyveleri hem Luffydeki Kitabe örneğini alabilir. Her türlü kar.
Teach Wano gibi karışık yerleri sever ama gelecekse bile önce Tottoland'e uğrayıp gelir. Tottoland'de BM korsanları hayvani sayıda Paramecia meyvesine sahip, illa ki işine yaracak bir tane vardır.

Biri demişti şimdi Chopper bu smile meyvesi yiyenleri tedavi edecek gibisinden. Seride birinden meyve alan tek bir kişi var oda Teach. Malum Teach harekete geçti ve şuan Wanoya gelme ihtimali yüksek. Çünkü Wanodaki kadronun Kaido+Bm yi indirme şansı yok. Teach Wanoya gelip belli bi anlaşma şartıyla Smile kullanıcalarını iyileştirebilir. Sayesinde Kaido ya da Kaido+BM inebilir.
Big Mom'un özüne yani çocukluğundaki temiz kalpli haline döneceğini düşünüyorum. Peki bu nasıl mümkün olabilir?

Son bölümler de de bozulan kişiliğinin ve meyvesinin (Karmel'in yediği meyvenin) doğru orantıda olduğunu gördük. Kişiliği eski haline döndüğünde meyve gücü pasifleşmişti.

Teach bir şekilde Big Mom ölmeden içindeki meyve gücünü ve Karmel'in ruhunu kendisine alabilirse. Big Mom eski haline döner.

Ya da klasik... Bir daha başını bir yere vuracak bu sefer temelli düzelecek : I

Big Mom'un özüne yani çocukluğundaki temiz kalpli haline döneceğini düşünüyorum. Peki bu nasıl mümkün olabilir?

Son bölümler de de bozulan kişiliğinin ve meyvesinin (Karmel'in yediği meyvenin) doğru orantıda olduğunu gördük. Kişiliği eski haline döndüğünde meyve gücü pasifleşmişti.

Teach bir şekilde Big Mom ölmeden içindeki meyve gücünü ve Karmel'in ruhunu kendisine alabilirse. Big Mom eski haline döner.

Bakarsın başına bi deprem yer 10.5 şidettinde hehehe. :) Ben hala Kizaru gelsin alayını tokatlısın istiyorum bee. :( Reis gelse alayını 3 saniyede tokatlar evine dönüp sıcak çayını içer...

Big Mom adı üstünde çocuk orada. Wano'ya girişinde de hafızasını kaybetti o kadar. Yani özü o şekilde avel değil o kadar küçültmeyin karakteri. Üst seviye kötü, kendinden başkasını düşünmeyen ve serinin güçte top 10 karakterlerinden.

Big Mom adı üstünde çocuk orada. Wano'ya girişinde de hafızasını kaybetti o kadar. Yani özü o şekilde avel değil o kadar küçültmeyin karakteri. Üst seviye kötü, kendinden başkasını düşünmeyen ve serinin güçte top 10 karakterlerinden.
Avellikle ne alakası var çözemedim. Big Mom'un çocukluğunda hep iyi niyetle hareket eden sevgi kelebeği bir karakter olarak çizilmişti. Bilinçsizce zarar veriyordu vs. Zamanla ciddi bir karakter değişimi geçirmiş sevkine kanlı çay partileri düzenliyor. Dof da çocuktu Rosi de. Çocukta olsalar bir karakterleri var ve bunların değişmesi çok zor. Oda bize BigMom'daki bu değişimin sebebini gösterecektir. Ki meyve gibi duruyor.

Avellikle ne alakası var çözemedim. Big Mom'un çocukluğunda hep iyi niyetle hareket eden sevgi kelebeği bir karakter olarak çizilmişti. Bilinçsizce zarar veriyordu vs. Zamanla ciddi bir karakter değişimi geçirmiş sevkine kanlı çay partileri düzenliyor. Dof da çocuktu Rosi de. Çocukta olsalar bir karakterleri var ve bunların değişmesi çok zor. Oda bize BigMom'daki bu değişimin sebebini gösterecektir. Ki meyve gibi duruyor.
5 yaşında ki BM ile 68 yaşında ki BM'nin aynı saf duygularla millete sarıla sarıla dolaşacağını düşünüyorsan diyecek bir şeyim yok. Farklı bakıyoruz seriye demektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık