Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Göz önüne alınması gereken verilerden biri de, Kaido'nun ölümsüz olması. Yani belli bir yaşa ulaştıktan sonra gelişimi durmuş olabilir. Sugar gibi olduğunu düşünebilirsin.
Bence Kaido ölümsüz değil. Yediği ejder meyvesi vücudunu bir zırha çevirdi. O yüzden intihar ediyor zarar görmüyor.

Silinmiş Üye

Eyvallah hocam sağ ol. Smoker'ın attığı Viz çevirisi mi bilmiyorum. Orada equal değil match kullanılmış. Tabi duruma göre o da eşit anlamına gelebilir. Ama dövüşme, mücadeleye girmiş olma olarak anlamak daha uygun sanırım.
Öncesinde karşılaştırma yapılıyor. Denkti anlamın da kullanmış. Gerçi dövüşme, müdahale desek bile yine de denk sayılabilir bence sonuçta yonkou denen adamlara ulaşmanın ne kadar zor olduğunu hepimiz çok iyi anladık. Luffy de 5 imparatordan biri sayılıyor. Bu adamın yeteneklerinde farklı şeyler görüldükçe daha iyi anlaşılır diye düşünüyorum.

Miçolar genelde küçük oluyor yaş olarak. Cüsseye aldanmamak lazım. Ana daha beş yaşındayken dev çocukları kadar büyüktü. Kayalar'daki Kaido 10 yaşında bile olabilir. Sonuçta as adamlardan biri değildi. O zamanlar 10 yaşında desek, Oden ile savaştığı zamanlar taş patlasın 30 yaşında falan olur. O zaman da gücünün zirvesinde değildir. Ki zaten o dönemler Roger yeni ölmüş, daha ortada İmparator diye bir şey yok.

Eyvallah hocam sağ ol. Smoker'ın attığı Viz çevirisi mi bilmiyorum. Orada equal değil match kullanılmış. Tabi duruma göre o da eşit anlamına gelebilir. Ama dövüşme, mücadeleye girmiş olma olarak anlamak daha uygun sanırım.
Benim attığım Viz çevirisi. Orijinal dijital renklendirilmiş versiyon.

Miçolar genelde küçük oluyor yaş olarak. Cüsseye aldanmamak lazım. Ana daha beş yaşındayken dev çocukları kadar büyüktü. Kayalar'daki Kaido 10 yaşında bile olabilir. Sonuçta as adamlardan biri değildi. O zamanlar 10 yaşında desek, Oden ile savaştığı zamanlar taş patlasın 30 yaşında falan olur. O zaman da gücünün zirvesinde değildir. Ki zaten o dönemler Roger yeni ölmüş, daha ortada İmparator diye bir şey yok.
Oden dovusunde güçlü taraf bence Oden idi hem yaşı hem konumu itibariyle normal olur bence. Kaido'ya ise prim kasmak için Oden'den küçük yaşta ama ona denk dovusebildi şeklinde ovecek. Ayar yiyen taraf Kaido olacak.

Oden dovusunde güçlü taraf bence Oden idi hem yaşı hem konumu itibariyle normal olur bence. Kaido'ya ise prim kasmak için Oden'den küçük yaşta ama ona denk dovusebildi şeklinde ovecek. Ayar yiyen taraf Kaido olacak.
Dövüş nasıl oldu bilmiyorum, ama ikisinin kapışmasına herkes ağzı açık bakıyormuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık