Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido o zamanlar kaç yaşındaydı ki, zaten bunda şaşılacak bir şey yok. Zira kendisi Moria ile de denk dövüşmüştü.

Oden Moria dan güçlüdür.

Yine de Kaido alır diye düşünüyorum Odeni
Moria'nın tüm tayfa ölüyordu bu savaşta, eski bölümlerde bir yerde geçiyordu ama bulamam. Tek kazançları ryuma cesedi ve kılıcı sanırım. :)

Hadi WB Wano dışa kapılı diye hiçbirşeyi haber almıyor peki o dönem de belli ki rakipler Big Mom'un Wano'ya gittiğini de mi duymuyor. Yani o kadar adımı müttefiği var kimse mi demiyorKoca Ana tüm tayfası ile Adasından ayrıldı. Falan. Bu arada bu bilgi doğruysa Koca Ana, Roger ölünce intikam için tayfasını avlamaya falan mı başlamıştı acaba.

Kaido o zamanlar kaç yaşındaydı ki, zaten bunda şaşılacak bir şey yok. Zira kendisi Moria ile de denk dövüşmüştü.

Oden Moria dan güçlüdür.

Yine de Kaido alır diye düşünüyorum Odeni
Kaido 30 civarında muhtemelen. Kaldı ki meyvesi de var. Moria'nın tayfasını katletti diye biliyorum. Denk dövüşme diye bir şey hatırlamıyorum varsa hatırlat lütfen?

Kaido'nun şimdiden daha zayıf olmasını gerektiren hiç bir şey yok. Ne yaş ne meyve.. Aksi geçmediği sürece şimdi ne kadar güçlüyse o zaman da o kadar güçlüdür benim için.

Kaido 30 civarında muhtemelen. Kaldı ki meyvesi de var. Moria'nın tayfasını katletti diye biliyorum. Denk dövüşme diye bir şey hatırlamıyorum varsa hatırlat lütfen?

Kaido'nun şimdiden daha zayıf olmasını gerektiren hiç bir şey yok. Ne yaş ne meyve.. Aksi geçmediği sürece şimdi ne kadar güçlüyse o zaman da o kadar güçlüdür benim için.
Şimdi daha da güçlüdür. Ama bu Oden yaşaydı şimdiki Kaido kadar güçlü olamazdı anlamına gelmiyor. 20 sene az bir zaman dilimi değil. Oden savaşından sonra aldığı yara da ona ders olmuştur.

enma 21likler arasında en güçlü kılıc bence bügüne kadar bircok 21lik kılıc gördük hic birinin enma gibi bir özelliği yok.

Şimdi daha da güçlüdür. Ama bu Oden yaşaydı şimdiki Kaido kadar güçlü olamazdı anlamına gelmiyor. 20 sene az bir zaman dilimi değil. Oden savaşından sonra aldığı yara da ona ders olmuştur.
Ben de böyle düşünüyorum. Kaido güçlenmiştir ama Oden de yaşasaydı güçlenirdi. Önemli olan Oda'nın karakterleri nasıl göstereceği. Nasıl bir itibar vereceği. Şimdiye kadar kaç kişiye Yonkou karşısında böyle bir itibar verdi? Demek ki, Oden'de bir şeyler var. Zaten başından beri Oden'i adeta bir Yonkou gibi tanıttı. Bebekliğinde yaptıklarını anlatışı bile Big Mom'umkine benziyordu.

Neye göre güçlüdür mesela? Atıyorum 35 yaşında ise Kaido. 20 yılda gücü azalmış mıdır? Artmış mıdır? Kaido Luffy ya da Shanks gibi değil BM gibi doğuştan canavar. Daha çok fiziksel güve dayalı bir gücü var. Miço iken bile canavar gibi çizilmiş. Adam zerre gözlem haki kullanmıyor vs. hangi özelliğini geliştirecek bu adam?

Oda bize gücünü Oden üzerinden gösterecek ve işte Luffy(ler) bu canavarı yenecek diyecek. Eldeki veriler Kaido'nun zirve gücünde olmasını gerektiriyor. Aksi için hiçbir veri yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık