Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıcın şöyle de bir olayı var. Kontrol edemezsen, bütün hakini emiyor. Yani kılıca az miktarda haki vermen gerekiyor. Sen o az miktarı, az miktar geçtin mi, haki falan kalmıyor. Batarya bitiyor. Bunu kontrol olayının karşılığında da devasa bir güç açığa çıkıyor. Çiçek Başkenti tamamen yerle bir oluyormuş.
Avantajı ve dezavantajıyla harika bir kılıç.

Bu spoiler doğru çıkarsa Zoro, Kaido'ya girer. Şimdiden söyleyeyim. :D
Beklenen şeyler bunlar Zoronoa Roro'cum :cool:

Yavaş girsin. Ortaya çıkacak güç, kılıcı kullanan kişinin haki seviyesine bağlı.
Denizde kum, Zoro'da haki.

Oden net bir şekilde amiral üstü adam. O adayı zaten yıkar isterse, Kaido'dan başka durdurabilen de çıkmaz. 9 çöpün içindeki bir iki sağlam adam da şov yapabilir normaldir. Burada beni ilgilendiren şey adamların şovu ve şanlı ölümü değil motivasyonlarıdır. O kadar yıl niye beklendi, minik yıldırım'la nasıl bir saçma anlaşma yapıldı, güç ile çözebileceklerini düşündüklerinden hayatları pahasına girdikleri savaşa neden onca yıl boyunca Wb veya Roger tarafından birilerinin yardımı istenmedi. Bana bunlarla gelecek mangaka, adam gibi açıklayacak. Oden zaten fedakar, delikanlı, güçlü biliyoruz. Ama kurgudaki saçmalığı ve o koca boşlukları da şahsen görmezden gelemiyorum beni çok rahatsız ediyor. Hele bu savaşı, bizimkiler kazansaydı her şey güzel olacaktı ve kazanıyorlardı da ama düşman hile hurdayla yendi ve Oden kendini feda etti boyutuna getirmişse vah ki ne vah. Epik bir final yapmayı düşündüğün ve hikayesini özene bezene çizdiğin biricik karakterine millet neden yardım çağırmadın diye söver seri bitene kadar Oda. Yapma bunu
Şunu daha dün yazdım mevzu buraya doğru gidiyor gibi. Neyse bir şey demiyorum bölümü bekleyeceğim hatta duruma göre bir sonraki bölümü beklerim. Belki o zaman açıklar mangaka neyin neden olduğunu. Enma için de bir şey demeyeceğim etkisi kesinleşene kadar. Yalandan sövmek istemiyorum fanı olduğum esere

Şunu daha dün yazdım mevzu buraya doğru gidiyor gibi. Neyse bir şey demiyorum bölümü bekleyeceğim hatta duruma göre bir sonraki bölümü beklerim. Belki o zaman açıklar mangaka neyin neden olduğunu. Enma için de bir şey demeyeceğim etkisi kesinleşene kadar. Yalandan sövmek istemiyorum fanı olduğum esere
O kısmı tam söylemediler bana. Bir şey oluyor, dövüş bitiyor deniliyor. Yani yenilmiş de olabilir, bir sebepten bırakmış da olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık