Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En büyük temmenim bu spoilerın doğru çıkması.

- Toki is originally from Wano, but because of Great War during Void Century, she escaped from country and tried to go back there. For this she continuously jumped in time. She also knows Kozuki Family's ancestors and truth about Poneglyphs.
- She told some hidden information about that era. Great Kingdom was dominate all world, but Twenty Country oppose them and started a war against them. War was world scale and changed all world. But she indicated it's could be a lie.
- Oden also knows his family's history.
- One year later Toki and Oden married on Moby Dick, after that Momonosuke has born.
- Finally Roger Pirates found Whitebeard Pirates. However they are enemies and a fierce battle is waiting for each crew.
-toki wanoluymuş, kayıp yüzyıldaki büyük savaşta ülkeden kaçmış ve tekrar geri dönmeye çalışıyormuş. bu yüzden sürekli zamanda sıçrayıp duruyormuş. kozuki ailesinin atalarını ve poneglyphleri biliyormuş.
-kayıp yüzyıl hakkında gizli kalmış şeylerden bahsetmiş. büyük krallık dünyanın içinden geçmiş ancak yirmi ülke bunlara karşı savaş açmış. savaş dünya çapındaymış ve her şeyi değiştirmiş. tabi bunlar yalan olabilir de diyor.
-oden de ailesinin geçmişini biliyor.
-roger tayfası sonunda wb tayfasını bulmuş ve mermiye kafa atar gibi dalacaklarmış.

bu da google translate çevirisi :T sevmeyenler buna baksın. ben japonca bilmeyen yabancılar gibi çevirmeyi daha çok seviyorum :d
- Toki aslen Wano'lu, ama Hiçlik Yüzyılındaki Büyük Savaş yüzünden ülkeden kaçtı ve oraya geri dönmeye çalıştı. Bunun için sürekli zaman atladı. Ayrıca Kozuki Ailesi'nin atalarını ve Poneglyph'ler hakkındaki gerçeğini de biliyor.
- O dönem hakkında bazı gizli bilgiler anlattı. Büyük Krallık tüm dünyaya hükmetti, ancak Yirmi Ülke onlara karşı çıktı ve onlara karşı bir savaş başlattı. Savaş dünya ölçeğiydi ve tüm dünyayı değiştirdi. Ama yalan olabileceğini belirtti.
- Oden ayrıca ailesinin tarihini de biliyor.
- Bir yıl sonra Toki ve Oden, Momonosuke'nun doğumundan sonra Moby Dick ile evlendi.
- Sonunda Roger Pirates Beyazsakal Korsanlarını buldu. Ancak bunlar düşman ve her ekip için sert bir savaş bekliyor.
Bu sefer de ben yedim meselayı :hhh:
gözlerimiz yollarda kaldı, nerde bu bebe yav :T

Toki'nin kayıp yüzyıla bağlanması beklenen bir şeydi. Wb'den Esra Erol performansı beklemiyordum o beni şaşırttı. Ve geliyor gelmekte olan efsanevi vs. Yalandan iki siluet çizip atlarsan bu sahneleri milyonların ahını alacaksın Oda. Çok detaylı göstermene gerek yok anlıyorum bu iki hayvanı dövüşürken görürsek seri sonuna kadar hiçbir vsden adam akıllı zevk alamayacağız ama bir iki ekşın göster lan

Şimdi beklemek daha da zorlaşacak :artiz: Yalnız WB'nin çiziklerini Roger'ın attığını düşünmüyorum, manga'nın bir yerinde geçiyor mu anımsamıyorum ama Roger ile WB içerken o çiziklerin hiçbiri yok. Hem çizikleri Roger açsa Shanks yerine Ace'ın yüzüne baktıkça "o pisliğin açtığı yaraları" sızlardı diye düşünüyorum.

Şimdi beklemek daha da zorlaşacak :artiz: Yalnız WB'nin çiziklerini Roger'ın attığını düşünmüyorum, manga'nın bir yerinde geçiyor mu anımsamıyorum ama Roger ile WB içerken o çiziklerin hiçbiri yok. Hem çizikleri Roger açsa Shanks yerine Ace'ın yüzüne baktıkça "o pisliğin açtığı yaraları" sızlardı diye düşünüyorum.
WB ile Roger dövüşüne Shanks ve Buggy tanıklık etmiş, WB Shanksı görünce o anı anımsayıp yaralarının sızladığını söylüyor.

Yani Roger çizmiş WB'i.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık