Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilginin doğruluğu şüpheli. Toki var mı bölümde o da net değil. Bunu diyen ayrıca insanların ondan korkma sebebinin birdenbire ortaya çıkması ve Wano tarihini baştan sona biliyor olması demişler. Bu bilme de öyle okuma falan değil, şahit olma anlamındaymış.
Inşallah olur. Doğruluğu da önemli değil ya. Kulisleri konuşmuş oluyoruz sonuçta

Kayıp yüzyıl olayı ilw muhtemeln serinin en önemli karakterlerinden biri olacaktır

Inşallah olur. Doğruluğu da önemli değil ya. Kulisleri konuşmuş oluyoruz sonuçta

Kayıp yüzyıl olayı ilw muhtemeln serinin en önemli karakterlerinden biri olacaktır
Geçen bölümü veren olsa, emin olurdum. O sağlam bilgi veriyor ve çıkıyor dedikleri.

Bunu veren elemanla muhabbet ettik biraz. Anladığım kadarıyla senaryo su şekilde oluyor.

Bizim bu hovarda Oden, Toki'ye aşık oluyor ama Toki bunu kabul etmiyor. "Evin yok, araban yok, sigortalı bir işin yok, napayım ben seni?" diye reddediyor. Kısaca adam ol gel diyor. Oden de ülkenin en belalı yeri olan Kuri'ye demokrasi getirmeye gidiyor.

@Roronoa Zoro dediğin gibi Kuri'nin kurtuluşu da yanlış anlama çıkacak sanırım. Oden vatanını milletini sevdiğinden değil, sevdiği kadın için yönetime el koyuyor.

Geçen bölümü veren olsa, emin olurdum. O sağlam bilgi veriyor ve çıkıyor dedikleri.

Bunu veren elemanla muhabbet ettik biraz. Anladığım kadarıyla senaryo su şekilde oluyor.

Bizim bu hovarda Oden, Toki'ye aşık oluyor ama Toki bunu kabul etmiyor. "Evin yok, araban yok, sigortalı bir işin yok, napayım ben seni?" diye reddediyor. Kısaca adam ol gel diyor. Oden de ülkenin en belalı yeri olan Kuri'ye demokrasi getirmeye gidiyor.

@Roronoa Zoro dediğin gibi Kuri'nin kurtuluşu da yanlış anlama çıkacak sanırım. Oden vatanını milletini sevdiğinden değil, sevdiği kadın için yönetime el koyuyor.
Sürekli Wano'dan kaçmaya çalışan bir adamın bir anda Kuri'ye el atması bu şekilde daha mantıklı olur. Cidden tuhaf bir adam ama hoşuma gidiyor. :D

Tarih tekerrürden ibaretmiş:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık