Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haftaya yaşanacakları mı tartışıyorsunuz? O iş artık karakterlerin denizcilere en fazla tehdit oluşturduğu düzene göre gider. Yani açıklanma sırası Blackbeard sonrasında Big Mom olur sonra Kaido olur sonrasında da Shanks olur. Haftaya yaşanması muhtemel olaylar eğer Wano'nun perdeleri açılırsa Orochi'nin Onigashima'ya gemilerle gidişini görebiliriz. Denjiro bu bölümde ortaya çıkabilir. Hiyori'nin yakalanacağını düşünmüyorum öyle olursa Kyoshiro'nun hain olduğunu düşünür Orochi en azından Kyoshiro bizimkilerin tarafına geçmiş olması gerekiyor ya da son anda Orochi'nin tuzağından kurtulması gerekir. Big Mom'un evlatları Onigashima'ya varmış olabilirler bununla ilgili bir sahne görebiliriz. Marco'nun ve Nekomamushi'nin Wano'ya gelişini görebiliriz. Kid Korsanlarıyla ilgili bir şeyler görebiliriz. Eğer Wano'ya dönülmezse bu bölümde görebileceğimiz şeyler şunlar olabilir. Blackbeard Weevil'i denizcilerin elinden kurtarmak için gelebilir. Yerini biliyormu o da belli değil gerçi!? Shanks ile ilgili bir şeyler görebiliriz. Arabasta da muhtemelen bir yas görebiliriz. Vivi yıkılmış bir halde babasının yasını tutuyor olabilir. Sabo'nun ve yanındakilerin yakalandığını zerre düşünmüyorum Saboyla alakalı bir sayfa olabilir yanlarında hatta Jewelry Bonney de olabilir. Morgans yine ortalığı alevlendirecek bir haber başlığı atabilir. Gorosei'nin artık Marijoes'den ayrılarak suikastlere başlayacağını görebiliriz. Ryokugyou'yu ilk defa kanlı canlı bu bölümde görebiliriz. Daha fazlasını göstermez bu kadarı bile yeterli bence.

Mihawkin ödülü en az 2milyon olacağı için bu barajlarda açıklamaz mihawkin ödülünü
Hiç Zannetmiyorum eski ödülü açıklanırsa söylediğin rakamın yarısının yarısından bile az olabilir. 450 Milyon beri filan olabilir. Yeni ilanları ortaya çıkarsa hepsinin ödülü fırlayacaktır ancak yine de 2 Milyar Beri zor en fazla görse görse 1.800 Milyar Beri olur.

Dünya Hükümeti muhteşem yönetiyor dünyayı. 0 enflasyon vardır yıllardan beri. Mihawk'ın ödülünün 20 yıllık olması önemli değil.

Hiç Zannetmiyorum eski ödülü açıklanırsa söylediğin rakamın yarısının yarısından bile az olabilir. 450 Milyon beri filan olabilir. Yeni ilanları ortaya çıkarsa hepsinin ödülü fırlayacaktır ancak yine de 2 Milyar Beri zor en fazla görse görse 1.800 Milyar Beri olur.
La bu ödülün bir kıstası var dimi hükümete tehdite vsye göre ödül veriyorlar bu adam hükümet için büyük bir tehdit oluşturur eğer gider bir yonkouyla ittifak felan yaparsa çok büyük güç katar katıldığı tarafa onun için ben ödülünün yüksek olacağı düşüncesindeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık