Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dedim. Hadi geçmiş ola İso. :(

Denizciler gelsin gelmeye de nasıl bir savaş olacak ki? Bigmom-Kaido tarafına saldıracaklarına şüphe yok ama bu durumda bizimkiler ne yapacak? İstemeden de olsa denizcilerle iş birliği mi olacak yoksa? Dahası bunca zamandır durdular durdular da neden şimdi geliyorlar? Sırf Luffy Wano'ya gitti diye mi? Ne alaka? :S

Denizciler gelsin gelmeye de nasıl bir savaş olacak ki? Bigmom-Kaido tarafına saldıracaklarına şüphe yok ama bu durumda bizimkiler ne yapacak? İstemeden de olsa denizcilerle iş birliği mi olacak yoksa? Dahası bunca zamandır durdular durdular da neden şimdi geliyorlar? Sırf Luffy Wano'ya gitti diye mi? Ne alaka? :S
2 Yonko ittifak içinde ama denizciler bunu bilmiyor. Muhtemelen BM'nin Kaido ile savaşacağını düşünerek fırsatı değerlendirmek istediler.

Yonko ittifakının haberini almışlardır.

Sadece onlara mı dalarlar şüpheli. Sonuçta ana baba günü olur orası. Kizaru lazeri yağdırırken dur Luffy tarafına sıkmayam demez ki. Gelmeleri çok hoş olmakla birlikte savaşı toparlaması çok zor olur mangakanın.

Yonko ittifakının haberini almışlardır.

Sadece onlara mı dalarlar şüpheli. Sonuçta ana baba günü olur orası. Kizaru lazeri yağdırırken dur Luffy tarafına sıkmayam demez ki. Gelmeleri çok hoş olmakla birlikte savaşı toparlaması çok zor olur mangakanın.
İttifaktan çok öncesinde Kizaru adaya gitmeye niyetlenmişti zaten. Bigmom'la alakalı olay.

@İnari
Bigmom'ın Wano'ya gittiğini duydular ve bundan dolayı harekete geçtiler. Bunu zaten biliyoruz. Yine de saçma geldiği için söylendim ben. Neyse gelsin reisler. Ortalık şenlenecek her türlü.

Bu sefer denizcilerin kaybedeceği türden bir savaş olacak gibi geliyor bana. Fakat bir yonkou düşer buda Kaidou olur diye düşünüyorum.
Kizaru arc bossu olsun :)

İttifaktan çok öncesinde Kizaru adaya gitmeye niyetlenmişti zaten. Bigmom'la alakalı olay.

@İnari
Bigmom'ın Wano'ya gittiğini duydular ve bundan dolayı harekete geçtiler. Bunu zaten biliyoruz. Yine de saçma geldiği için söylendim ben. Neyse gelsin reisler. Ortalık şenlenecek her türlü.
Orası öyle. Ama Sakazuki adadaki güçleri bilmediklerinden dolayı bu isteğe olur vermedi. Bu iş şimdi oluyorsa pek tesadüf olamaz. Aradan geçen zamanda adadaki güçleri mi tespit ettiler yoksa ittifak haberini mı aldılar? Bence ittifak haberini aldılar ve risk budur demek durumunda kaldılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık