Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gyu -nun zoro -yu ebisuda bulması olayı basit wano-nun başında zoro-ya katil damgası koydular ve ryuma-nın kılıcına sahip olduğu öğrenildi bu kadar önemli bir kılıç gizli bir söylenti olup wano-ya yayılmıştır bunu duyan gyu zoro-nun peşine takılıp açığını bulunca kılıcı çalmıştır bildiğiniz gibi gyu her açığı değerlendirmeye çalışan birisi

Evet öyle olabilir ama Zoro ayaktayken arkasını dönüp gitti ondan bahsettim. Bayılıcağından çokta emin olamazdı. Sonra Hiyori bağırdı zaten. Uzatmak istememiştim konuyu. Unuttuysanız hatırlatmak için atmıştım o sayfayı da.
Neyse iyi forumlar.

Bu arada ne kadar agresifsiniz ya. Mangadan gördüğüm bir kısımdan bahsetmek istedim sadece gözümüz kör oldu iyi mi :/ Bu kadar kaba olmaya gerek yok.:(
Ben öyle bir şey demedim yalnız. Sadece olayı anlattım. Bana göre sırıtmasi her şeyi anlatıyor. Zoro'nun durumunu anladığı için sırıtıyor. Arkasından gelemeyeceğini bildiği için siritip gidiyor. Kalan kılıçları almamasının ise başka bir olayı var onu da görürüz zaten.

Ama Luffy Doflamingo'yu bir darbe ile indirebilecegini söylüyor ve indiriyordu, çoğu dövüş sahnesinde yenen rakip yenilen için ardına bakmadan gidip kalkamayacağını anlayabiliyorsa , Gyukimaru için de Zoro'nun düşeceğini anladı diyebilmemiz normal olur. Ki aksi durumda arkasından gelebilecek durumda olan ve kendisini takip etmek için sebebi olduğunu bildiği düşmanına arkasını dönmüş olur ki bu da Gyukimaru'nun yapmayacağı bir şey. Zira Zoro bunu yaptığı için yara almıştı. Konuyu daha fazla amacından saptırmayalim ama bunun Zoro ile alakası yok. Bazı arkadaşlar Zoro'yu sürekli kusursuz görmek, göstermek çabasında olduğu için her şeye bir don buluyorlar orası ayrı. Ama olayın Zoro ile alakası yok. Zoro olabildiğince kendini göstermeye çalıştı ama Gyukimaru da mal değil Zoro'nun blofune kanacak kadar.

Wano var Wano gibi diyeceğimiz bir bölüm. Yani Wano en muhteşem ark olacak lafının altı dolacak.
Zoro -yu gömmek değil ben zoro -yu doğru şekilde sevdiğimi düşünüyorum ama sizin sevginiz çok garip uzatmayalım lütfen
Dostum senin için rahat olsun bazıları zoro’yu öveyim derken ona sadece zarar verdiklerinin farkında değil. Sen sen ol tutumlu ve dengeli sevginden vazgeçme.

Kaido -BM and Zoro chapter .

We get info about the favor ( BM)!

And about Shushui!

Zoro gyunun yanına gitmiş. Nidaiyi almış. Susuiyi de almış falan diyorlar. Shodai hakkında da sanırım bilgi var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık