Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Ben her zaman ciddiyim şaka yaparken
Yemin ederim ciddi olduğunu söylesen modaretörden hesabımı silmesini istiyecektim. İsmimin cinsel herhangi bir şeyle ilgisi yok. Dediğim replik bu

Buda lol nickim, bazı sesli harflerin olmama sebebi harf sınırı olması.

Yemin ederim ciddi olduğunu söylesen modaretörden hesabımı silmesini istiyecektim. İsmimin cinsel herhangi bir şeyle ilgisi yok. Dediğim replik bu

Buda lol nickim, bazı sesli harflerin olmama sebebi harf sınırı olması.

Kimseye bir şey ispat etmek zorunda değilsin :D modlar hariç:oleyo2:

Benim ismimi eski haline getirebiliyor musun şimdi değiştirdim 6 ay bu nick başıma bela olacak. Karşılığında bir daha nick değiştirme hakkım olmasın.
Bende senin gibiydim. Ancak relaks ol ve her yazılanı ciddiye alma. Kimse senin ne yaptığını inan hiç umursamaz. Eğer umursuyorlarsa sen kendi niyetlerine güven. Sonuçta son söz senin. Bu tür durumlarda kendi hassasiyetlerini belli edersen; üzerine daha da gelirler. Hem ayak uydurmak iyidir. Eğlenmene bak.

Bende senin gibiydim. Ancak relaks ol ve her yazılanı ciddiye alma. Kimse senin ne yaptığını inan hiç umursamaz. Eğer umursuyorlarsa sen kendi niyetlerine güven. Sonuçta son söz senin. Bu tür durumlarda kendi hassasiyetlerini belli edersen; üzerine daha da gelirler. Hem ayak uydurmak iyidir. Eğlenmene bak.
relaks ol tavsiyeleri de geldi adam iyice fitile bağlayacak @Kuroro

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık