Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Günaydın dostlar.

Bugün gündoğumunda Kapadokya'da balonların kalktığı yere gittik. Aşıklar Tepesinden seyrettik.. harika bir manzaraydı. Ailecek selfie çekinecekken bir Asyalı genç kız ben çekeyim mi dedi. Baya iyi birisiydi Japonca teşekkür edip iki şekil yapacaktım ama kız Koreliye benziyordu. Yani risk oranı çok fazlaydı... :D

Neyse.. ben biraz daha nevşehirde durursam Eş arama konusunda tamamen direksiyonu Asyayı kıracam galiba @Kuroro aga yani bu kadar tatlı ve iyi olmayın yaaov dedim içimden.. Kardeşimin iphone'unda tek resim sonrası alan doldu.. o çektiği tek resmi sallarım kardeşim az telefonunda yer açsında.
K-Kültür festivali bugün ama ben dönüyorum :( önceden haberim olsaydı tatili ona göre ayarlardık.. kaçtı farklı milletten güzel kızlarla kaynaşma fırsatı.. ah şansım ah

Üç gündür nevşehirdeyim burada bir çok asyalı olduğundan bahsetmiştim. İtalyan, Fransız turiste de rastladım ama bugün çözdüm neden bu kadar asyalı olduğunu.. Bugün ürgüpten kaldığımız eve dönerken bir konser olduğunu farkettik.. internetten biraz kurcadım. K-Festival varmış. Festival, Kore'nin popüler sanatçıları Hwasa, Nowadays ve Onestar'ın katılımıyla ve zengin Kore kültür etkinlikleriyle ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunmayı vaat ediyorimiş. Ben hiçbirini tanımıyorum açıkçası belki @Kuroro @Murray @elisa siz biliyorsunuzdur.

Ben de Nevşehir neymiş böyle inanılmaz turist var özellikle koreli diyordum.. meğer mevzu buymuş.. iyiki Koreli kıza Japonca teşekkür etmemişim psüsmdmdmnd
Festival olması ayrı bir yoğunluk yapmıştır haliyle. Her yaz uğrarım Nevşehir'e Asyalılar hep orada sanki. Turist sayıları bayağı fazla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 6, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık