Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni zaman kapsülü bildirimi gelmiş. 2023 yılının bittiğini böyle daha da hissediyorum. Yıl için yazacağım çok şey var da neyse. İyi ki 2023 için kapsüle yazmamışım, sonuçları görmek daha çok canımı yakardı. 2024 için sıfırım.

Arkadaşlar dün akşam 10 gibi telefonuma bir anda onlarca SMS geldi. Araştırdım buna SMS bomb deniyormuş daha önce yaşayan oldu mu, bir zararı olur mu? Numaramıza nasıl ulaşıyorlar acaba. Smsler bim, file, kimgbister gibi yerlerden gelen üyelik onay kodları şeklinde.

Arkadaşlar dün akşam 10 gibi telefonuma bir anda onlarca SMS geldi. Araştırdım buna SMS bomb deniyormuş daha önce yaşayan oldu mu, bir zararı olur mu? Numaramıza nasıl ulaşıyorlar acaba. Smsler bim, file, kimgbister gibi yerlerden gelen üyelik onay kodları şeklinde.
Tek zararı karşı tarafı rahatsız etmek, başka pek bir amacı yok. :D

Eğer bir Türk vatandaşıysan telefon numarana ulaşmak o kadar kolay ki inanamazsın. Verilerimiz sızdırıldığından beri herkesin adresi, tc nosu, doğum yeri, doğum tarihi, telefon numarası cart curt internete düştü. Biraz araştırmayla sen de bu bilgilere erişebilirsin.

Sanırım, başıma geldi. Durmadan mesaj gelince bir şekilde engellemiştim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık