Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Shueisha [Haftalık Shonen/Young Jump - Grand/Ultra Jump - GIGA - SQ] Sohbet Konusu

Dediğim gibi çok fenomen seri de kalmadı gibi.
Bi 2-3 sene öncesine kadar galiba sektirmeden 2,5 milyon satıyordu diye hatırlıyorum OP. Epeydir var dememin sebebi de o. Ufak ufak indi satışlar.
Şu sıralar Kingdom 54 cildin tamamıyla ilk 500 içinde satışlarda. Bu sene toplamda Kingdom One Piece'i geçerse şaşırmam. Bunun haricinde Kimetsu no Yaiba tüm ciltleriyle ilk 100 içinde. Tüm ciltleriyle ilk 500'de yer alan diğer serilerde The Promised Neverland ve 5-toubun no Hanayome.

Şu sıralar Kingdom 54 cildin tamamıyla ilk 500 içinde satışlarda. Bu sene toplamda Kingdom One Piece'i geçerse şaşırmam. Bunun haricinde Kimetsu no Yaiba tüm ciltleriyle ilk 100 içinde. Tüm ciltleriyle ilk 500'de yer alan diğer serilerde The Promised Neverland ve 5-toubun no Hanayome.
İkisi de ilk yarıda 1 milyon geride. Bence bu OP kaç tane cilt çıkaracak ona bağlı. Şayet 2 cilt daha çıkarsa geçemezler bence.

Odaya kalsa seriyi birkaç senede bitirecekmiş. Çok takma demişse bile :D
Yani benim aklımda kalana göre 2025 yılı one piece için elveda dememiz lazım.Aslında 2 yonkou işledi bitmek üzere 2 tane daha var birde hükümet tam gizemsiz gösterse bitti gitti yani.Ondan bu kadar hızlandırıyor koca ana dost olacak daha da gidip vs attırmaya 50 sayı çizmez.

Yani benim aklımda kalana göre 2025 yılı one piece için elveda dememiz lazım.Aslında 2 yonkou işledi bitmek üzere 2 tane daha var birde hükümet tam gizemsiz göstere bitti gitti yani.Ondan bu kadar hızlandırıyor koca ana dost olacak daha da gidip vs attırmaya 50 sayı çizmez.
Sırf sonunu anlattığı kadar güzel çizecekse bile tüm olayların bağlanması 1300ü rahat geçirir :D

Sırf sonunu anlattığı kadar güzel çizecekse bile tüm olayların bağlanması 1300ü rahat geçirir :D
İnşallah ama sanmıyorum.Ben mangalarda şunu anladım.Bu iş borsa gibi.Grafiğin tepe noktasına çıkarana kadar bir güzel beklentiyi yükseltip satarlar tepede de final yapar yukarıdan çakar giderler.Nasıl olsa adamlar bu işten deli para kazanmış sömüreceği kadar sömürmüş sonu kötü olmuş bağlanmamış gizem kalmış umurlarında mı olur.Çoğu eser için böyle.Hatta mangalarla sınırlı değil bütün medya materyalleri böyle.Game of thrones da aynısını yaptı.O yüzden final arcı final sezonu kısacası final kısmı tam bir aldatmacadır dolandırıcılığa yakın birşey.O açıdan önceden emek harcayıp tüm detayları yazıp çizmediyse ( misal bir tolkien gibi ) op de aynı kaderi paylaşacak bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık