Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

Sigara gercekten etkiliyor mu? Ben 3 ay ictim bana baya yaradi ama psikolojik mi bilemedim.
Sigarayı bırakınca çoğu kişi kilo alıyor. Muhtemelen psikolojik olarak o eksikliği bir şeyler yiyip içerek kapamaya çalışıyor bünye. Annem de sigarayı şu ana kadar 2 defa bırakıp bırakıp geri başladı, her bıraktığında bir süre boyunca kilo aldı.

Sigarayı bırakınca çoğu kişi kilo alıyor. Muhtemelen psikolojik olarak o eksikliği bir şeyler yiyip içerek kapamaya çalışıyor bünye. Annem de sigarayı şu ana kadar 2 defa bırakıp bırakıp geri başladı, her bıraktığında bir süre boyunca kilo aldı.
Bende sigara içtiğim zaman açlık hissim gidiyordu ama arkadaşlarım psikolojik o demişti o yüzden sordum.

Bun bir hafta önce belki kontrol altına alınır diye umut ediyordum ama artık geçmiş olsun durumundayız.
Sayılar böyle devam ederse 10 gün sonra İstanbul'da yoğun bakım sıkıntısı olabilir. Şu an yoğun bakım doluluk oranı İstanbul'da %59 muş. Bu süreçte iyileşme hızı artar ve yoğun bakıma alınma hızı azalırsa ve yeni hastane imkanları geliştirilirse durum iyiye gitmeye başlar. Virüs kontrol altına alınmadan yoğunbakım, entübe sıkıntısını yaşanmaması gerekiyor. Allah korusun böyle bir durumda ölüm oranı ciddi artış gösterir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık