Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gelmiş Geçmiş En Güçlü Savaş Lordu

En Güçlü Shichibukai?

• Kullanılan toplam oy
    314
Ayıboğan toplar alayını.
Kım o ?

Weevil'in bir amiralden güçlü çıkma ihtimali yok bana göre.Ya amiral ayarı çıkar ya da sağ kol seviyesi.Ya da Kata'nın 1 tık üstü olup Kata-amiral arası bir seviyede de çıkabilir.

Mihawk'ı en az amiral beklediğimden Mihawk diyorum.
Abi bu kata daha ne yapsin da amiral etsin ? Cok abartiyorsunuz artik amiralleri cidden . Adam amiral gucunde var .

Abi bu kata daha ne yapsin da amiral etsin ? Cok abartiyorsunuz artik amiralleri cidden . Adam amiral gucunde var .
Valla kardeşim Kata bu arcın tek güzel yanı bende çok sevdim kabul ama Luffy'e karşı show yapması onu amiral yapmıyor bana göre.Kata'nın en büyük özelliği k.hakisi ve bu sayede yaptığı logia savunması ki onu amiraller de yapıyor.Onun dışında meyve,doruki,b.haki vs. ben amiralleri hala daha üstün görüyorum.Kata'yla aynı mevkide bulunan Marco örneği sağ kol-amiral kıyası için yeterli bir veri bence.Mangakada ana karaktere ''yonko ve amiral...'' dedirterek bu iki seviyeyi ayırmış.

Kata'dan sonra amiral gücü aralığı biraz genişledi. Mingo için amiralin 1 tık altı diyordum ama şimdi o tık 2-3 oldu. Lakin Kata'dan güçlü birinin amiral olmama ihtimali de pek mantıklı gelmiyor. Yani Weevil>Kata>Kraker>Mingo dersek;

Mingo amiral değil, tamam.
Kraker amiral değil, tamam.
Kata amiral değil, tamam.
Weevil da amiral değil, ee tamam. Lan nereye gitti bu amiral seviyesi ? Kimse ulaşamıyor :hmm:

Hani kişisel görüş farklılığından kaynaklı şeyler olsa bile Mingo'dan 2 gömlek üstün Weevil bile amiral etmiyorsa bu denklem sıkıntılı oluyor. O yüzden Weevil'ın amiral gücünde çıkmaması mümkün değil bana göre. Karizmasıyla değil ama gücüyle o seviyenin adamı olduğunu göreceğiz bence.
Oda-san gerçekten bilerek mi yapıyor bilmiyorum ama insan Edward Newgate gibi bir adamın çocuğunu (şaibeli) böyle beyinsiz bir karakter yapmamalıydı. Resmen Oyajiye hakaret bu.

Valla kardeşim Kata bu arcın tek güzel yanı bende çok sevdim kabul ama Luffy'e karşı show yapması onu amiral yapmıyor bana göre.Kata'nın en büyük özelliği k.hakisi ve bu sayede yaptığı logia savunması ki onu amiraller de yapıyor.Onun dışında meyve,doruki,b.haki vs. ben amiralleri hala daha üstün görüyorum.Kata'yla aynı mevkide bulunan Marco örneği sağ kol-amiral kıyası için yeterli bir veri bence.Mangakada ana karaktere ''yonko ve amiral...'' dedirterek bu iki seviyeyi ayırmış.
Yalniz su var kata herkese karsi show yapti. Sirf luffy degil . Kaldi ki bu cocuk da yabana atilacak seviyede degil cocugu bildigin talan etti. Yani ben acikcasi bir amiral edebilecek seviyede goruyorum Katayı

Yalniz su var kata herkese karsi show yapti. Sirf luffy degil . Kaldi ki bu cocuk da yabana atilacak seviyede degil cocugu bildigin talan etti. Yani ben acikcasi bir amiral edebilecek seviyede goruyorum Katayı
Herkese yapması önemli değil.Herkes dediğinin seviyeleri ne ki ? Jinbei,Pedro,Bege vs.Bu adamlara show yapmak komutan(sağ kol) ve amiraller için normal hareketler zaten.Aralarında show yaptığı en güçlü isim Luffy ki o Luffy'de bana göre şu an Cracker ayarı biri.3. komutan seviyesi diyeyim yani.Ve o Luffy'de az da olsa handikaplıydı zaten.

Şunu sorayım o zaman.Kata amiral seviyesi ise onunla aynı mevkide bulunan Marco'nun yanındaki tümenlerle Aka karşısında çizilmesine ne diyorsun ? Aynı seviyede olsalar böyle bir şey çizilir mi ? Aynı şekilde WB gibi bir yonkodan dayak yiyip gelmiş Aka Marco ve Vista'nın saldırısını atlatabiliyor.Marco,Vista,Croco vs. bu adamlar Aka'yı zar zor durduruyor hatta durduramıyor.Şu tabloya göre sağ kol=amiral diyebilir misin ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık