Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gelmiş Geçmiş En Güçlü Savaş Lordu

En Güçlü Shichibukai?

• Kullanılan toplam oy
    314
Yami Teach'i neden Doflamingodan önde gördün merak ettim?
Luffy vs Cracker dövüşünden Yonkou adamları hakkında fikrim değişti.
Luffy bile Nami sayesinde Crackeri yenebildi. Buna karşı çıkanlar var ama ben Cracker üstündü diye düşünenlerdenim.Yağmur sayesinde Luffy buskivi askerleri ısırabildi hatta ıslak bisküvi askerleri G4 ile geçip Cracker e saldıramaması da var.

Eskiden Dofun yonkou sağ kolu gücünde düşünüyordum şimdi
yonkou tayfasındaki ilk 3 kişinin Doftan güçlü olduğunu düşünüyorum.

Yani Marco,Jozu,Teach.

Jozu dövüşünü sorabilirsin k. haki ile alakalı bir durum k. hakisi yetersiz olduğundan muhtemelen gafil avlandı.Jozu b. hakiye yatkındır muhtemelen.
Dof ta Jozuya zarar veremeyeceğinden veya hareket ettiremeyeceğinden dövüşte birşey elde edilmezdi.

Teach dövüşüne gelirsek Teach ne kadar bağırıp çağırsada dayanıklı biri Luffy dahi nomal bedende Dofinin en güçlü ip saldırısına dayandı.
Teach o kadar etkilenmez keza karanlık herşeyi emer.

Bunun yanında Ace in boynunu kıracak kuvveti ve Shanksi korkutacak atikliği var :/

Klasman olarak
Marco,Jozu,Teach
Dof,Vista şeklinde olur.

Telefondan bu kadar oluyor. Zaten tartışılan şeyler bunlar az çok biliyorsunuzdur.

Luffy vs Cracker dövüşünden Yonkou adamları hakkında fikrim değişti.
Luffy bile Nami sayesinde Crackeri yenebildi. Buna karşı çıkanlar var ama ben Cracker üstündü diye düşünenlerdenim.Yağmur sayesinde Luffy buskivi askerleri ısırabildi hatta ıslak bisküvi askerleri G4 ile geçip Cracker e saldıramaması da var.

Eskiden Dofun yonkou sağ kolu gücünde düşünüyordum şimdi
yonkou tayfasındaki ilk 3 kişinin Doftan güçlü olduğunu düşünüyorum.

Yani Marco,Jozu,Teach.

Jozu dövüşünü sorabilirsin k. haki ile alakalı bir durum k. hakisi yetersiz olduğundan muhtemelen gafil avlandı.Jozu b. hakiye yatkındır muhtemelen.
Dof ta Jozuya zarar veremeyeceğinden veya hareket ettiremeyeceğinden dövüşte birşey elde edilmezdi.

Teach dövüşüne gelirsek Teach ne kadar bağırıp çağırsada dayanıklı biri Luffy dahi nomal bedende Dofinin en güçlü ip saldırısına dayandı.
Teach o kadar etkilenmez keza karanlık herşeyi emer.

Bunun yanında Ace in boynunu kıracak kuvveti ve Shanksi korkutacak atikliği var :/

Klasman olarak
Marco,Jozu,Teach
Dof,Vista şeklinde olur.

Telefondan bu kadar oluyor. Zaten tartışılan şeyler bunlar az çok biliyorsunuzdur.
Teach'i Doflamingoya karşı zayıf görmemin nedeni meyvesinden dolayı fazla acı çekmesi ve Dof'un müthiş dayanıklılığı. Sen daha çok sistematik bakmışsın olaya.

Güç olarak neye bakıyoruz bilmiyorumda,tek başına bakılan güç değilse Buggy diyorum :flaugh:
Shiki iken bunlar tayfaları var.En güçlüsüde Buggy 'de bence.Beyazsakal bile sorun çıkartabilir dediyse tamamdır.

Bazen ne diyeceğinizi şaşırıyorsunuz.Kabak gibi keklik gibi duran herkese bu seride zarar veriyorlar.Bu örnekleriyle ortada.Wb,Fisher Tiger,Luffy....

Wb bile denizciler tarafından mızraklanıyor.Luffye Bellamy tarafından kan kusturuluyor öyle durup bekliyor diye.Hakin varsa mutlak savunma diye birşey yok bunu öğrenmeye bakın.

Kesilmeme konusu ayrı bir olay.Doğrudan temasla haki ile kesilemeyeceği gösterilmedi Jozunun.

Edward Weevil.
Ayığı boğanımıza azcık daha düzgün tip çizseydi sevgili Odamız, çok daha ilgi ve beklenti içene girecektik.

Marcoyu Odanın kolay kolay harcamayacağını düşündüğümden, artık. Bana kalsa Karasakal çekmeliydi tümden Marcogilin ipini ama Oda başka vizyonlar verdi gibi şuan Marcoya, onun için; okuyucuların ve evrenin dikkatini çekmek adına Vistayı yiyecek kanısındayım ben yakın bir zamanda Ayı boğanımızın.
Bu olmadı o zaman farklı bir sağlam bi hamle yapmalı aslında yapıyorda, kuş gibi avlıyor Beyazsakal korsanlarını ama daha dikkat çekici bir şey yapacak bence, yapmalıda

Lordları bırak ne kadar Marco hayranı da olsam, Marco karşısında bile Ayı boğanımız bir adım öndedir bence.

Hadi şunu da belirteyim karaktere verdiğim değer adına, şuan seride impleri geç, amiral alabilecek gördüğümüz karakterler arasında 2 isim var bence.
Weevil ve Shiliew.

Edward Weevil. Nam-ı diğer Ayıboğan. Muazzam bir güç bekliyorum. Şuu tipi yüzünden güçsüz sanılıyor. Biraz daha karizmatik çizseydi Oda iyi olurdu. Kizaru'nun övdüğü adam boş çıkmaz büyük ihtimalle. Ki herkesle dalga geçen biri. Rayleigh'i de övmüştü amiral tutuyorsun daha ne diye. Hoş onun övülmesine gerek yok:D

Oylamadan bağımsız bir sıralama yapayım hemen.

1. Weevil
2. Mihawk
3. Teach
4. Doflamingo
5. Kuma
6. Hancock
7. Jinbe
8. Law
9. Moria
10. Buggy
11. Crocodile

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık