Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Geçmişten Günümüze Oyun Serileri

Listedeki çoğu oyuna oy veresim var.Hepsi efsane oyunlar:DAyrıca Prince of Persia'ın olmaması üzdü.Benim için yeri çok ayrıdır bu oyunun.Keşke olsaydı da verseydim oy.

Sonic in bilgisayar için olan serileri. Çoğunu oynamışımdır. Eskide olsa en sevdiğim oyun sonic adventure dx. Ondan sonra gta gelir. Zaten bunlar ve minecraft dışında hiç oyun oynamışlığım yoktur :D Counter bile oynamadım :D

Age of Empires 2, Rise of Nations, Rise of Legends, Total War oyunları, Red Alert 2-3, BFME2 falan oynadım daha çok. Sıralama çıkış tarihlerine göre değişiyor tabi ki. Listedeki oyunlarda fazla vakit geçirmediğim için Diğer işaretledim.

Kof, Prince of Persia, Age of Empire, Diablo, Residant Evil, CM ve FM, Devil May Cry, Total War, Fallout, Red Alert, Warcraft daha sayacak bir sürü seri var ne günlerdi be nostalji dolu.

Açarken bir kere bile aklıma gelmedi pop, kusura bakmayın. :(

Hem bunların haricinde de çok fazla seri var eklenebilecek(dmc, forza, halo, zelda vs.) ama en popülerleri almaya çalıştım.
Pop şimdiye kadar 1 den çok kez bitirdiğim nadir oyunlardan. Warrior withini 3-4 kere oynamışımdır. Two Thrones ide 3 kere sanırım. Diğerleri Half life 2, episodeleri ve Need for Speed Underground 2.

Kof, Prince of Persia, Age of Empire, Diablo, Residant Evil, CM ve FM, Devil May Cry, Total War, Fallout, Red Alert, Warcraft daha sayacak bir sürü seri var ne günlerdi be nostalji dolu.
Seri diyor ama Red alert 2 ne efsanelikte çığır açsada diğerleri pek ses getirmedi.

Bfme oynayan arkadaşlar var mı ? Tekrar yüklemeyi düşünüyorum.
Bir multi yapaydık ? :(
Ben oynarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık