Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Geçmişten Bugüne Smoker

Smoker'in sade meyveden ibaret olduğunu düşünenler, adamın hakkını yiyorsunuz :)
Çok yakında Red buraya yazmıştı dersiniz :bilmem:

smoker ın luffy takip etme sebebi onun korsanlar kralı olacağını bilmesidir.bana göre smoker luffy nin tavırlarını,hal ve hareketlerini roger e benzetiyor.roger smoker ın saygı duyduğu tek korsandı.ve luffy de de roger i görüyor.o yüzden onu yakalamak istiyor.ama bir korsan olmasına rağmen sürekli yararlı şeyler yapmasından adalet anlayışı yakalamasına engel oluyor.

Baktımda az söylemişim harbiden adamın seride üstün rolü yok Law-Luffy-Kidd gibi karakterlerin gücünü göstermesi için yenmeleri gereken bir karakter olmalı karizma bir karakter işte o karakter smoker.

Smoker lawla karşilaşirken law kalbini aldi ve bedenleri değiştirdi bana kalirsa smoker beden değişikliği olmasa lawla vs atabilicek birisi gerçi dof biraz ezdi ama yorgundu vergoyla lawla vs atti vergoyla dovusmedi lawın kalbını almaya çalişiyordu hatta vergoda diyor sorun ne smo sen böyle dövüşmezsin diye ama dofa bukadar çabuk yenilmesi benide düşündürdü yinede güçsüz olmadiğini düşünüyorum yani 1 kere yenilmek onu güçsüz yapmaz değilmi

Aylar önce bir hiç demiştim hala bir hiç olduğunu gösteriyor. Ek olarak burada da belirtiyorum benim smoker nefretim karakter smoker'adır kişiler başka yere çekmesin. Tek derdim böyle bir karakterin çok pofpoflanmasıydı tek nedeni Logia ile luffy'e ayar vermesinden ötürü.

Smoker lawla karşilaşirken law kalbini aldi ve bedenleri değiştirdi bana kalirsa smoker beden değişikliği olmasa lawla vs atabilicek birisi gerçi dof biraz ezdi ama yorgundu vergoyla lawla vs atti vergoyla dovusmedi lawın kalbını almaya çalişiyordu hatta vergoda diyor sorun ne smo sen böyle dövüşmezsin diye ama dofa bukadar çabuk yenilmesi benide düşündürdü
yinede güçsüz olmadiğini düşünüyorum yani 1 kere yenilmek onu güçsüz yapmaz değilmi
Güçlü olup kalbini çaldırmasaydı da ilk seferden işini bitirseydi o zaman ?

Coooook buyuk beklentilerim vardi smoker dan. Artik E. Oda ya mı kizacam bilemiyorum guzelim karizma onurlu karakteri şamar oglani yapti umarim mantikli bir yolunu bulur ve smoker a gereken saygiyi asaleti tekrar kazandirir.

Adalet anlayışıyla alakası yok.Adamın gücü law,luffy,dofilamingo ayarındaki adamlardan çok uzak.Hal böyleyken luffy'i yakalaması da smoker'ın hayali olarak kalacaktır.
smoker la luffy doğru düzgün dövüşemediler ki daha.tashiginin bedenindeyken yenildi ama luffy bile tam gücün olduğunda tekrar savaşalım dedi.ama arcın sonunda bedenine kavuştuğu halde luffy e dalmadı sohbet etti.bunun sebebi luffy ve tayfasının çocukları kurtarması nedeniyle ona minnet duyması.tıpkı alabasta da luffy crocodile ı
yendikten sonra onu yakalamaması gibi.bu onun adalet anlayışından kaynaklanıyor.ayrıca smoker belki law ve dof un gücünde değil ama luffy e yenileceğini bilse bile dalar.bizim luffy dövüşürken oyalanmayı seviyor.öyle smoker ı rahat yenebilir gibi bişey söyleyemeyiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık