Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Garp, Roger'ı Ölümün Kıyısına Getirdi Mi ?

Evet çeviri hatası deyince de birşey değişmiyor ki? Birçok kez savaşmışlar diyelim. Ee nasıl savaştı bu herifler? Satranç mı oynadılar.. Gemi savaşı mı yaptılar? Garp 2v1 falan mı attı? Roger defalarca kez üst üste Garp'ı yenip bu olay duyulmadan Garp Roger'ı köşeye sıkıştıran kişi olarak mı nam saldı :D Çeviri hatası diyenler doğru olan şeklinin nasıl vuku bulduğunu söyleseler..
Çeviri hatalıysa, doğrusu yazılır ve onun üstüne tartışılır. Benim derdim yanlış olan bir şey üzerine tartışılmaması. Yoksa kimin kime ne yaptığı beni ilgilendirmiyor. Açıkçası ne Roger ne de Garp ilgimi çekiyor. Fazla umurumda değil yani. Zaten @Tilqi_Gin 'in dediğine göre çeviri doğruymuş.

957. bölümden sonra galiba bu tartışmalar bitti artık Garp'tan hazzetmeyen biri olarak kabul etmek gerek Garp serinin Roger'la birlikte zirvesi sevsekte sevmesekte biz okuyucuyuz hikayenin anlatıcısı Oda onun hikayesi de net bir şekilde bunu gösteriyor ama yine de Garp'a neden bunları yükledi ben anlayamıyorum Roger'ın zirvede yalnız olmasını herhangibir denizcinin onun çok uzağında olmasını isterdim ama yapacak bir şey yok Oda ne derse o.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık