Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Garp, Roger'ı Ölümün Kıyısına Getirdi Mi ?

Naruto için de öyle diyorduk ama gösterdi mangaka.Optada göreceğiz.Görmek zorundayız yani.Gösterecek başka çıkar yol göremiyorum ben.
Oda maalesef seri benim diye her şeyi kafasına göre yapıyor (yani editörler karışmadığı sürece). Troll bir adam olarak ne yapacağını kestirmek çok zor. Ama göstermez ise alacağı tepkilerden dolayı gösterebilir.

Seri de bir vatandaş " Garp? Roger'ı defalarca kovalayan efsane denizci mi ?" diyor. Manga'da geçiyor mu bilemem.

Ancak doğruysa korsan kralı kovalayan biri neden ve nasıl ondan güçsüz oluyor ki peşini bırakmasın?

Buggy'nin dediğği korsanlar da olabilir. Çünkü kendisi de korsan ve ondan korkuyor.

Bu konu biraz belirsiz, havada kalıyor. Yine de Roger ve Garp arasında 1-2 puancık vardır kanımca. Savaşsalar birbirlerine baskın gelmeleri çok zor olur.

Seri de bir vatandaş " Garp? Roger'ı defalarca kovalayan efsane denizci mi ?" diyor. Manga'da geçiyor mu bilemem.

Ancak doğruysa korsan kralı kovalayan biri neden ve nasıl ondan güçsüz oluyor ki peşini bırakmasın?

Buggy'nin dediğği korsanlar da olabilir. Çünkü kendisi de korsan ve ondan korkuyor.

Bu konu biraz belirsiz, havada kalıyor. Yine de Roger ve Garp arasında 1-2 puancık vardır kanımca. Savaşsalar birbirlerine baskın gelmeleri çok zor olur.
Smoker Luffy'den güçlü mü? Luffy'i kovalayan marine de Smoker, ileride Luffy idama yürüyecek olursa ve Smoker'a kendini teslim ederse senelerce KK'yı kovalamış, ölümün döşeğine getirmiş kahraman denizci olur.

Bir ara Hükümet Rogerı yakalayan Garpmış gibi gösterdiği için ünvanı bundan dolayı diyip Garpı ezikleyen bir tayfa vardı buralarda.Üstelik mangada Garp için birisi korsanlar kralını defalarca köşeye sıkıştıran adam tanımını kullanmasina rağmen.Yani yakaladı diye haber yapılmış da sanki adam bilmiyor :D Sonra da mangayı bunlar daha iyi anlıyormuş

Roger daha taze cenazeyken, Garp ve Sengoku Shiki ile 2 vs 1 kapışmış, Marineford'un yarısı yıkılırken zapt etmişler ayakları taze kesilmiş adamı. Shiki'nin koca filo ile tek gemilik Kral'ın karşısına çıkıp da nasıl kafayı yardırdığı gibi bir gerçek de var tabi. Belki Smoker ve Luffy arasındaki ilişki gibi, Garp da ilk dönemlerde kan kusturmuştur Roger'a, amma belli bir zamandan sonra ben o güç ilişkisinin pek öyle ilerlediğini zannetmiyorum açıkçası. Roger ile eşit kabul edilen WB gibi bir adamın yaşlılığında neler yapabildiğini ve Kaigun'un zirvesinde ki adamlarla nasıl kapıştığını şöyle bir düşünüyorum da, WB'nin gençliği=Roger dersek Garp falan hak getire gibime geliyor.

Roger daha taze cenazeyken, Garp ve Sengoku Shiki ile 2 vs 1 kapışmış, Marineford'un yarısı yıkılırken zapt etmişler ayakları taze kesilmiş adamı. Shiki'nin koca filo ile tek gemilik Kral'ın karşısına çıkıp da nasıl kafayı yardırdığı gibi bir gerçek de var tabi. Belki Smoker ve Luffy arasındaki ilişki gibi, Garp da ilk dönemlerde kan kusturmuştur Roger'a, amma belli bir zamandan sonra ben o güç ilişkisinin pek öyle ilerlediğini zannetmiyorum açıkçası. Roger ile eşit kabul edilen WB gibi bir adamın yaşlılığında neler yapabildiğini ve Kaigun'un zirvesinde ki adamlarla nasıl kapıştığını şöyle bir düşünüyorum da, WB'nin gençliği=Roger dersek Garp falan hak getire gibime geliyor.
Şikinin ayakları o olaydan sonra Idden kaçarken kesikti.Oraya sadece kafasında dümen ile geldi ki neler olduğu hakkında pek bir bilgi yok.Mf nin yarısı yok olmuş ve şiki paketlenmiş.Garp-Sengokuda ise çizik yok.

Smoker Luffy'den güçlü mü? Luffy'i kovalayan marine de Smoker, ileride Luffy idama yürüyecek olursa ve Smoker'a kendini teslim ederse senelerce KK'yı kovalamış, ölümün döşeğine getirmiş kahraman denizci olur.
Luffy ne zaman Smoker' a seninle birbirimizi ölümün kıyısına getirdik der o zaman sana hak veririm. Roger' ın kendi ağzından diyor ki ölümün sahilinde birlikte dolaştık gardaş.. Kıyıdan kandan oluşan dalgaların sıcak kokusu....:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık