Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
keşke harbiden mancınıkla atsaydılar. Daha mantıklı olurdu

tamam şimdi bu bölümde o duruma düştüler o durumda bi zahmet ölsün. Ama o duruma düşmeleri bile saçma zaten.

Taktiler çok saçmaydı. Karşında beyinsiz ceset ordusu var. Stratejiyle ezmeleri lazımdı. Mancınıkları ve okları kullanmaları lazımdı.

Bu dothrakiler okçu değil mi? Öyle basit yenilmemeliydiler. 40.000 tane falandı bunlar. Öndekiler dalarken arkadan ok yağmalıydı. Sadece dothraki zaten 100.000 wight falan almalıydı en az. Bu kadar az olma sebebi de karşıda devler olması.

Orduyu geri püskürtebilirlerdi hatta kazanabilirlerdi. Ama nk ölmezdi. Onun ölmemesi ise jon ve dany’nin ordusunun ölen kısmının yakında dirileceği anlamına gelirdi. Nk ölmezse kazanamayacaklarını anlayıp ordu dirilmeden kaçarlardı ordan ve 1 bölüm falan daha uzardı savaş.

Ejderha ateşinin işe yaramaması yerine valyrian silahın işe yaramamasını tercih ederdim. Dünyada 2 ejderha var ama birsürü valyrian kılıcı olan aile ve karakter var. Zırh giyseymiş bari. Arya’nın needle’ı hound’a sokamadığı sahne geldi aklıma. Öyle basit ölmemeliydi. kalbine kılıç falan soksaydılar bari. Valyrian bıçağı işe yarıyorsa bile öyle saçma bi darbeyle ölmemeliydi.
Valyria çeliği de sadece ejderha ateşi ile dövülebilir. Yani o ateşin etki etmediği biri, o ateş sayesinde yapılmış bir bıçakla ölüyor.

Yaw bu Bran'ın amacı neydi? Night King niye bu arkadaşı öldürmek istedi? Melissandre niye intihar etti? Gece kralının komutanları ölmekten başka bir işe yaramaz mı? (Hayır bi de ortama artiz artiz giriyorlar.) Sorular sorular...

Valyria çeliği de sadece ejderha ateşi ile dövülebilir. Yani o ateşin etki etmediği biri, o ateş sayesinde yapılmış bir bıçakla ölüyor.
Ben de bu yüzden ejder ateşi işe yarar sanıyordum. Valyrian çeliğinin işe yarama sebebinin ejder ateşi olduğu belli edilmişti baya. Ben hiç böyle bişey beklemezdim. Sanırım ejderha ateşiyle ölcek olsa dany’nin jon’u kurtarmaya gittiği sahne saçma olacaktı. Orda 3 ejderha varken biriyle yakabilirdi NK’yi.

Çok farklı beklemiştim ben bu bölümü ya. Yeterince yaratık da görmedik. Bölüm karanlık olduğu için baya yaratıklar, ayılar falan bekledim. En azından gösterilmese de bahsedilebilirdi. İçerdeki biri “dışarda ayı ordusu var” falan derdi. Whitewalker’lar öldükçe 30-40’ar wight ölmesini bekliyordum. Ana karakterlerin işi onları almak olur sandım ben. Ama o da olmadı.

Şimdi dördüncü bölümde hazırlık yapıp sonraki bölümde cercei’yi harcarlar artık. 2 ejderha duruyor neye güvenip sırıtıyor bu kadın anlamadım. Dany hala istediği zaman direk red keep’e uçup bitirebilir savaşı. Dany fantezi olsun diye uzatıyor cercei de kazanıyorum diye seviniyor.

Tüm oyuncular üzücü son olacak diyordu ama NK çok önemli birini öldürmedi. NK’ye ölmeyip cercei malına ölürlerse ağır küfür ederim artık. Jaimie ve tyrion’ı anlarım da dany veya jon ölmemeli bence o mala. dany vs jon olacak diye bekliyordum ama kuzeyliler dany’i seviyor sanki sonraki bölümde. Dany’i destekleyeceklermiş gibi görünüyor. Zaten desteklemeseler de ejderhaları yeter gerçi.

Bölümü daha izlemedim ama yediğim spoilera göre akgezenleri bu bölümde bitiriyorlarmış.Eğer bu doğruysa bu kadar zamandır fanatikliğini yaptığım dizinin içine sıçayım.Ya olum ya hayvan herifler 8 sezondur 1 savaşta harcamak için mi hypeladınız akgezenleri ? Lan dizinin prolog kısmı bile akgezenler üstüne.NK gibi ejder tekleyen,o kadar büyülü,dünyanın en kalabalık ordusuna sahip adam bi bölümde harcandıysa yani harbiden bırakın bu işi.

Yediğim sponun yalan olmasını ümit ederek izlicem bölümü.

Bide NK’yi Arya mı öldürüyo ? Ananı avradını s...

Bölümü daha izlemedim ama yediğim spoilera göre akgezenleri bu bölümde bitiriyorlarmış.Eğer bu doğruysa bu kadar zamandır fanatikliğini yaptığım dizinin içine sıçayım.Ya olum ya hayvan herifler 8 sezondur 1 savaşta harcamak için mi hypeladınız akgezenleri ? Lan dizinin prolog kısmı bile akgezenler üstüne.NK gibi ejder tekleyen,o kadar büyülü,dünyanın en kalabalık ordusuna sahip adam bi bölümde harcandıysa yani harbiden bırakın bu işi.

Tek atıyor desek daha doğru olur.

Cümleten geçmiş olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık