Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Geekyapar'ın videosunu izlerken farkettim ki onlarda söylemiş zaten.Bir kaç sezon önce Selmy Dany'e "Abiniz iyi bir savaşçıydı ama sanılanın aksine bunu hiç sevmedi." tarzı bir söz söylüyor.Bu bölümde de Dany "Hepimiz iyi yaptığımız şeyleri yapmayı severiz." sözüne karşılık Jon "Ben sevmiyorum." diyor.

Burdanda Rhaegar'a güzel bir selam çakılmış.
Snow un en iyi bildiği şey yaptığı tercihlerde sonuna kadar gitmek ve sonunda ölüm olsada fark etmiyor. 2 defa başına geldi 1.de öldü 2.de sansa poposunu kurtardı pek yaşama isteği yok gibi elimden geleni yapayım olduğu kadar olmadığı kader mantığı var.

Snow un en iyi bildiği şey yaptığı tercihlerde sonuna kadar gitmek ve sonunda ölüm olsada fark etmiyor. 2 defa başına geldi 1.de öldü 2.de sansa poposunu kurtardı pek yaşama isteği yok gibi elimden geleni yapayım olduğu kadar olmadığı kader mantığı var.
Jon'un dediğin gibi bir mantığı olabilir de o sahneyi izlerken benim aklıma savaşmayı kastettiği gelmişti.Zaten Sansa'ya "Evden ayrıldıktan sonra tek yaptığım savaşmaktı." diye bir sözü var.En çok yaptığı şeyin en iyi yaptığı şey olması normal.

Jon'un dediğin gibi bir mantığı olabilir de o sahneyi izlerken benim aklıma savaşmayı kastettiği gelmişti.Zaten Sansa'ya "Evden ayrıldıktan sonra tek yaptığım savaşmaktı." diye bir sözü var.En çok yaptığı şeyin en iyi yaptığı şey olması normal.
en iyi yaptığın şeyi yapmayı seversin diyor jhonda sevmem diyor.sebebide zorunda olması yani tercih şansı yok vicdani

Link isteyene atarım. Yalnız kalite düşük sanırım. 360p diye duydum. Bende genelde bölümleri 360p izliyorum. İnternetim sağolsun. Bölüme göre pazartesi günü hd de izleyebilirim zorlayarak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık