Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Bu diziciler neyin peşinde arkadaş. Kafalarına göre her şeyi değiştirmişler.
Masraf olmasın diye diziye Soğukel karakterini almadılar ama onun açığını kapatmak için bir sürü ekstra sahne çekerken daha fazla masraf yapıyor hıyarlar.
Ayrıca o bebeklerin akıbeti kitapların hiç birinde yazmıyorken bunlar ne diye kafalarına göre iş yapıyorlar. Martin'in onayı varsa iş değişir ama olduğunu sanmıyorum. :/

gri solucanın ''valar morghulis'' diye girmesi süper olmuş :D son sahnede o şey kralları gibi bişey herhalde dokunduğu anda çocuk akgezer gibi bişe olcak sanırım

Masraf olmasın diye diziye Soğukel karakterini almadılar ama onun açığını kapatmak için bir sürü ekstra sahne çekerken daha fazla masraf yapıyor hıyarlar.
Ayrıca o bebeklerin akıbeti kitapların hiç birinde yazmıyorken bunlar ne diye kafalarına göre iş yapıyorlar. Martin'in onayı varsa iş değişir ama olduğunu sanmıyorum. :/
Diziyi bırakasım geldi. :/

Ben hala bu kral veled nasıl öldü anlamadım.Şarap desek,tek sürahi den kadehlere döküldü diğerleri de ölürdü.Pasta desek kraliçe olacak kız da ölürdü.Kafam karıştı bu konuda.Nene zaten çakaldı master olduğunu gösterdi.Kalisi resmen tribünlere oynanan karakter.Ver gazı ejderi popi olsun.İlk 2 sezon ki havası yok.Ak gezen sahnesi saçma geldi kitapları okumadığım halde sunaktan alınan çocuk sunağa konuyor falan.

Ben hala bu kral veled nasıl öldü anlamadım.Şarap desek,tek sürahi den kadehlere döküldü diğerleri de ölürdü.Pasta desek kraliçe olacak kız da ölürdü.Kafam karıştı bu konuda.Nene zaten çakaldı master olduğunu gösterdi.Kalisi resmen tribünlere oynanan karakter.Ver gazı ejderi popi olsun.İlk 2 sezon ki havası yok.Ak gezen sahnesi saçma geldi kitapları okumadığım halde sunaktan alınan çocuk sunağa konuyor falan.
Velet

Diziyi izlemem inanır mısın 5-7 dakikamı aldı.

Bilal'e anlatır gibi anlattılar daha neyini anlamadın? :D
Serçeparmak, 2. sezonda Tyrell'ler ile anlaşmaya gittiğinde Olenna ile görüştü ve onun aklına Joffrey'nin bir canavar olduğu fikrini soktu. Sonra da anlaştılar işte öldürülmesi için. Serçeparmak'ın adamları zehri ayarladı, Sansa'nın kolyesindeki taşlardan biri zehirdi. Olenna o zehri aldı ve Joffrey'nin kadehine attı.

Kitap okuyanlara spoiler varmış bugünkü bölümde. Hahahaha.
Sorma gitsin be. Bildiğin spoiler yedik diziden. :(

Diziyi izlemem inanır mısın 5-7 dakikamı aldı.
Ben her bölümü sonuna kadar izliyorum yahu ne kadar sıkıcı da olsa. :/

Kitabını cartını curtunu bilmediğim için gayet akıcı geçiyor bölümler :good: Her bölümde çok güzel.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık