Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Ah şu kitapçılar. Sürekli diziyi kötülüyorlar. :(
Dizide pek sorun yok ama kitaba uygun gitmiyor. İleride tamamen ayrılacak kitaptan, sırf daha fazla reyting için. Ne gerek var gül gibi kitabı heba etmeye? Ne güzel 5-6 sezondur devam ediyor, zirvede bitsin, herkesin aklında kalsın.

Kitap ve Dizi arasındaki can alıcı farklardan biri Dizideki Sansa normalde Arya'nın çakması olacaktı(Ramsay'ın kuzeydeki hakimiyeti geçersiz olacaktı). Dizide Sansa'yı reyting için harcadılar, Ramsay'ı kuzeyin korucusu yaptılar. Gerçi Jon, R+L çıkma ihtimali olduğundan gerçek korucu Jon olacaktır. Birde Victarion Greyjoy var ki bu adam Greyjoyların efsanesi gibi biri, tıpkı Ned gibi. Greyjoylara neredeyse hiç değinmediler.

Seri bu olunca ölmez falan da denilmiyor. Serinin adına göre gidersek geriye bir tek Khaleesi ve White Walker kralı kalıyor sonuna kadar yaşayacak olan. Ama genel görüş Jon'un Melissandre tarafından Azor Ahai olarak canlandırılacağı

Seri bu olunca ölmez falan da denilmiyor. Serinin adına göre gidersek geriye bir tek Khaleesi ve White Walker kralı kalıyor sonuna kadar yaşayacak olan. Ama genel görüş Jon'un Melissandre tarafından Azor Ahai olarak canlandırılacağı
Khaleesi'nin de yüzü var ama. Tyrion'ın yanında ki yüz. HBO yayınlarsa bunu ilginç olacak.

Khaleesi'nin de yüzü var ama. Tyrion'ın yanında ki yüz. HBO yayınlarsa bunu ilginç olacak.
Teaer'ın teaser'ı imiş yani asıl teaser bu akşam yayınlanacak. Yarın görürüz asıl olanı. Önceki mesajda yazdım arkadaş Tyrion ölüyor mu dediğinde eğer ölüyorsa canlı kalan pek bir kişi kalmayacak diye. Kitap da geç geldiği için mecburen bekleyeceğiz. Kitapla ne kadar alakalı olur orası muamma

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık