Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Arkadaş bu adamın kurdu nerde ?1?! bir havla bir şeyler yap, Robb'un kurdu düğün başlamadan hırlamaya başlamıştı Jon'un ki alakasız resmen, çakma kurt tabi.

Arkadaş bu adamın kurtu nerde ?1?! bir havla bir şeyler yap, Robb'un kurtu düğün başlamadan hırlamaya başlamıştı Jon'un ki alakasız resmen, çakma kurt tabi.
Kanka o senaristlerin hatası aslında.Yine kitap diyeceğim beni linç edeceksiniz ama şöyle oluyordu o :D Kar çok hırçınlaşıyordu son zamanlarda Jon da milleti ısırmasın yemesin diye bir süreliğine hayvanı ahıra falan kapatıyordu.Yoksa kar hep yakınlarında hatta aralarında çok kuvvetli bir bağ var.Ama onu atlamışlar nedensem.

derviş

Hbo da hiç mi para yokta şu kitabı adam akıllı bi şekilde dizi diye önümüze koymuyorlar. Kitapla diziyi takip eden adamın kafası karışıyor nasıldı diye.

Kanka o senaristlerin hatası aslında.Yine kitap diyeceğim beni linç edeceksiniz ama şöyle oluyordu o :D Kar çok hırçınlaşıyordu son zamanlarda Jon da milleti ısırmasın yemesin diye bir süreliğine hayvanı ahıra falan kapatıyordu.Yoksa kar hep yakınlarında hatta aralarında çok kuvvetli bir bağ var.Ama onu atlamışlar nedensem.
Kemik atarlar susar o :artiz:

Jon snow büyük ihtimal 7 kitapta dirilecektir. azor ahai olduğuna inanıyorum. Canlanmazsa zaten, Ak gezenler favorimiz, yesin bitirsinler westerosu. yapımcıların dediği gibi dizi mecburen kitap'ile paralel gidemeyecek. ama 6 sezon dizi de jon'u göreceğimizi sanmıyorum.

bu arada zaman çarkının yazarı Robert Jordan gibi got yazarı R R Martin de kitapların sonunu getiremeyebilir. normalde 7 kitap olması gereken seri 8 de olabilir deniyordu. daha 6 kitap piyasada yok. 2 cilt nereden baksan 5 ile 8 sene sürer ömrü yeter mi emin değilim. umarım Robert',in yaptığı hatayı yapmaz. ve serinin sonu ile ilgili kıyıda köşede bir şeyler karalar.

Ulan nasıl kıydın lan Jon snowa ? Başından beri tek favori karakterimi , got izleme sebeplerimden birini ne hakla çalarsın lan ? :/
Biz marjinaliz bu dizide herkes ölebilir diye farklılık yaratmaya mı çalışıyorsunuz ? Eğer öyleyse hiç etkilenmedim.
Jon Snowsuz sadece bakmak için bakacağım. Ulan hiç mi utanmadınız ? Hiç mi gönlünüz cız etmedi.
Ak gezen öldüren teke tek kapışan cesur yürekli vicdan sahibi , adam gibi adam Jon Snowa nasıl kıyarsınız lan !
Delikanlı gibi ölse yine gam yemeyeceğim. Bir değil iki değil üç değil ... adama en onursuz bir şekilde nasıl öldürülür belgeseli çekmişsiniz.
İş meme göstermeye gelince hoohaydaaa .. Elin yetimini , savaş üstadı ve ahlak sahibi adama gelince hiç acımıyorsunuz.
Dizinin adını Game Of Meme koyun lan o zaman ! Sizin yapacağınız işin ben..

Edit ; Sinirden elim ayağım titriyor :/ Bundan sonra ak gezenleri destekliyorum.
Herkesi kılıçtan geçirsin anasını satıyım :/ Turan taktiğini de çalmışlar lan :/
Acıma yetime döner ... demişler. Doğruymuş :/

Edit 2 ; Kurt , sende kurt olmuşun ama adam olamamışın :/ İnsan bi hırlar lan !
O değilde kesin dirilecektir :/

Son düzenleme:
Lancel Lannister da yürüdü mü böyle ? İnanç adaletsiz.

Edit: Ayrıca :D

Son düzenleme:
Arya kör kör ne yapacak şimdi?
Jon Snow dirilir zaten o konuda sıkıntı yok.
Khalessi ordusunu büyütecek onu anladık.
Cercei haketmişti ama üzüldüm lan sonlara doğru. :(

Şu kitap bölümünü bulamadım forumda ya biriniz link verebilir mi bir şey soracağım?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık