Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 44 72.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 27.9%

• Kullanılan toplam oy
    61
Burası kitap tartışma alanı mı dizi mi ? :/ Dizi kategorisinde :/ Anladık kitabını okudunuz spoiler vermeyin bari :/
Zevkini çıkaralım.
Zaten konuyu açan belirtmiş. Kitaptan spoiler vermeyin diye.

Kitapçılar yüzünden hiçbir GoT konusuna giremiyorum. Buradaki konuya da ayda yılda bir bakıp çıkıyorum ne olur ne olmaz diye.

Stannis :of: Bi an Ejderhaların Mereen gibi bi yerde harcanacağını düşündüm :D Drogon sanki biraz daha büyüktü küçülmüş
Aynen Drogon daha büyük bekliyordum. Arenayı baştan aşağı yakar diye umut etmiştim oysaki :at:
Stannis böyle giderse bi halt yapamayacak :// kızıl hatun fena, aklını çeliyor ://

Cedric

Stannisin kızına ne üzüldüm ya sevimli kızı da yaktılar. :agla: Khalesi tarafı güzeldi, umarım arenayı full yakar, küle çevirir diye bekledim, umarım öyle olur. :of:

Gençler sakin, Stannis bunu yapacak bir adam değil. Kitapta karısını ve çocuğunu başka bir kaleye gönderiyor, çünkü güvenmiyor Night's Watch'a "Tecavüzcülerin ve katillerin arasına ailemi bırakacağımı mı zannediyorsun?" tarzı bir şeyler söylüyor, hatta üzerine adam bile bırakıyor Kuzey'den gelen tehlikenin farkında. Kitapta pek önemi olmayan zaten ölecek karakterlere bunları yapıyorlar ama. Çünkü, yanlış hatırlamıyorsam Mance Ryder'ın karısı diyordu, "Gri Hastalık yavaşlar ama durmaz." diye ya da Gilly diyordu tam emin değilim.

Gerizekalının bölümüne gelince, bence de kitaba göre daha iyiydi. Keşke Drogon biraz da katliam yapsaydı. Hizdahr zo loraq'ın ölümüne şaşırdım açıkcası. Kitaptaki entrikalara hiç girmemişler. Belki daha iyi oldu bilemiyorum.

O değil de çoğu karakterin kitaptaki hikayelerinin sonuna geldik. Gerizekalıya bile bir iki parça bir şey anca sığar. Sanırım Greyjoy dedikoduları gerçek. Bir dahaki sezona yardırırlar.

Stanis adam değil :( Kızını öldürmeyi geç diri diri yaktı kansız.
Ejderhanın geleceğini adım gibi biliyordum ya. Bi ara ölecek diye korktum ama ölmedi neyseki.
Khalesinin ordu ufak ufak eriyor. En son katliyama gidecek sanırım. Tyrion'nun birşeyler düşünmesi gerek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık