Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun Enleri

La patlangaç diyorsun, patlangaç oyunu veya oyuncağı mı diyorsun ey cahil. Jeton oyuncak falan ne iş, hayatın oyun oyuncakla geçmiş, aç biraz kitap oku da orada bilmediğimiz kelimeleri öğrenelim senden ;)

ayrıca, patlangaç’a dair görseller;

Google amca’nın bile youtube’da videosu olmasa haberi olmayacak, sanki herkesin bildiği dünyaca ünlü bir oyuncakmış gibi bana cahil muamelesi çekiyor :artiz:
Patlangaç oyununda hep ebe olurdu ondan biliyor o.

Ne Ferguson dönemi be manyak !!! 2016 -2021 arası neredeydin sen onun hesabını ver önce lobi yönetim kuruluna. :S Ferguson dediğin adam 20 + sene kurumuna hizmet etmiş biri Ferguson olacak biri varsa lobide o bir tek ben olabilirim üyelik tarihinden beri forumdayım Doffy kulubünün başındayım yıllardır Marineforddan beri Doflamingo şampiyon olacak diyorum en eski Doflamingo youtube videolarından birini atmışım. Ben Ferguson senden ise Yılmaz Vural olur.😂

Sana göre sen patlamamışsın ya hani :flaugh: bul la hadi. Senin gerçeklerin hikaye biz ne yapalım :oleyo2:
Ben bazı konularda yanıldığımı kabul ediyorum, sen etmiyorsun sorun bu. Bulup atarım görürsün alıntılayınca, patlamamış numarası yap o zamana kadar kendi kendine. :D

La patlangaç diyorsun, patlangaç oyunu veya oyuncağı mı diyorsun ey cahil. Jeton oyuncak falan ne iş, hayatın oyun oyuncakla geçmiş, aç biraz kitap oku da orada bilmediğimiz kelimeleri öğrenelim senden ;)

ayrıca, patlangaç’a dair görseller;

Google amca’nın bile youtube’da videosu olmasa haberi olmayacak, sanki herkesin bildiği dünyaca ünlü bir oyuncakmış gibi bana cahil muamelesi çekiyor :artiz:
Olum dünyaca ünlü olmasına gerek yok hala boş algı peşindesin. Git ilk yoruma bak, sana o kelimeyi kullandım sanki kelimeyi ilk ben uydurmuşum gibi yorum yaptın. Bende gerekli cevabı verdim, bitti. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık