Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun Enleri

Eski mesajlara baktım, bu başlık açıldığından beri hiç liste yapmamışım. Hazır bugünlerde forumun çoğu başlığını okuyup bolca vakit geçiriyorken bu gözlemler eşliğinde bir liste yapmak istedim.

Disclaimer: Bu liste de her üyeninki kadar kişisel, yanlı ve gözlem eksiklikleriyle doludur.

Forumun en vazgeçilmez demirbaşları: @Smoker , @RedTeroR , @Millennium Wizard
Son dönemki yoklukları en çok hissedilen üyeler: @Reiper , @ch3rl0b11n
Forumun en kıdemli emeklileri: @Dragon , @Honey Badger , @Erkan12
En fazla başlık açarak forum aktivitesine katkı sağlayan üyeler: @kuroashi.no.sanji1993 , @sensey , @Eric Cartman
Mesajlarını okuması en keyifli üyeler: @pilavüstükuru , @Yubashiri-sama , @kekomancer
One Piece'le ilgili yorumlarını genel olarak beğendiğim üyeler: @Gümüş , @Roronoa Zoro , @Tilqi_Gin , @justahuman , @William cutting
Genel muhabbet başlıklarını canlı tutan iyi iletişim becerilerine sahip genç üyeler: @Chris , @Kenshiro
Kendilerine özgü karizma ve tavırlarıyla forumun abisi gibi olmuş toplulukça sevilen üyeler: @Monkey D. Dragon , @Dattebayo..! , @Master of Puppets , @NiTian ErXing , @Invictus
Foruma hala girmeye devam eden, bir de yazsalar daha güzel olacak en eski nesil üyeler: @straw-hat , @canavvar
Forumu daha az okuduğum zamanlar mesajları yine de dikkatimi çeken ama son aylarda göremediğim üyeler: @Mike , @hyperbooster , @Shigeno Goro , @Mug1wara
Forumun en makul karakter fanı: @Silver
Türkiye'nin manga kültürüne yön veren üyeler: NiTian ErXing , Smoker
Sinema kültürü en etkileyici üyeler: Millennium Wizard, Invictus
Çizgi roman kültürü en etkileyici üye (Ben hariç :m): @Karga
Kore kültürü en etkileyici üye: @Lynfield
Son aylarda forumu daha aktif kullanmaya başladıktan sonra en çok gözlerimin aradığı üye: @Roscoe
Zamanında muhabbet etmeyi en sevdiğim üyeler: @Mystogan , NiTian ErXing (ve Alter :()
Bana en çok benzeyen üye :D : @Trapspringer
Bildirim gelmemiş yeni gördüm. Utandım ve gururlandım. Birinin böyle düşündüğünü görmek mutlu etti. Senin gibi üstad tarafından geliyor olması ayrıca mutlu etti. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık