Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun Enleri

Silinmiş Üye

Neyse ki Türkiye de değil. ?
Haftaya bilgisayara windows yukledikten sonra town of salemde seni kesecem. Sirf amanedeni alintiladin diye.

Bu arada @Raftel forumun en cok dizi, film ve anime izleyen uyesidir bence. Senin aldigin tavsiyeleri ben de aliyorum ben bitiremeden sen ustune daha da izliyorsun. Nasil yapiyorsun bunu yav ? :/

Haftaya bilgisayara windows yukledikten sonra town of salemde seni kesecem. Sirf amanedeni alintiladin diye.

Bu arada @Raftel forumun en cok dizi, film ve anime izleyen uyesidir bence. Senin aldigin tavsiyeleri ben de aliyorum ben bitiremeden sen ustune daha da izliyorsun. Nasil yapiyorsun bunu yav ? :/
Animede yavaş gelsin. İzlemeyeli seneler olsa bile işsizlikte kapışmak isterim... asflşkisaflsafsa

Silinmiş Üye

Animede yavaş gelsin. İzlemeyeli seneler olsa bile işsizlikte kapışmak isterim... asflşkisaflsafsa
Aaaa sen simdi issiz mi diyorsun hee ? Ikinizi genel bilgi yarismasina davet ediyorum.
Shakky bildiklerini onceden soyle de sunu alasagi edelim.

Animede iddiam yok, bayağıdır izlemiyorum da. Dizide de aşırı iddialı değilim. Sinema alanımdır ama.
Haftaya ben Tosu silmiş olurum muhtemelen ☹

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık