Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun En İkonik Üyesi?

Sizce En İkonik Kim?

• RedTeroR

Kullanılan: 39 32.2%
  • Millennium Wizard

Kullanılan: 9 7.4%
  • Montana

Kullanılan: 10 8.3%
  • II.Invictus

Kullanılan: 3 2.5%
  • Dattebayo..!

Kullanılan: 36 29.8%
  • Alpamis

Kullanılan: 7 5.8%
  • Densetsu no Samurai

Kullanılan: 5 4.1%
  • Sir Crocodile

Kullanılan: 4 3.3%
  • kekomancer

Kullanılan: 3 2.5%
  • sensey

Kullanılan: 5 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    121
Aşırı fanları ve irrasyonel yorumlar yapanları (genelde) pek sevmiyorum. Zaten bu kişileri çıkarınca listeden iki üç kişi falan kalıyor. Çok fazla romantizmi yapılmış ama eskiler de bu konuda iyi değildi bence çok fazla.

Bu konu için çok daha iyi bir liste ile de gelinebilirdi, o zaman belki tekrar düşünmek gerekebilirdi ama şu an oyum @Dattebayo..! 'ya.
En objektif yorumcu oylaması değil ki bu xD

[/QUOTE]
Evet selamlar. Sizce forumun en öne çıkan, ikonik, göze çarpan üyesi kimdir? Forumda daha çok uzun süredir bulunan üyeleri ekledim.

Millennium Wizard

Red gibi forumda çok uzun süredir olan üyemiz. Doflamingocu gibi gözükmesine rağmen çoğunlukla kılıç tutan karakterleri savunmaktadır. Korsanfan Caps konusunda da bol bol capsleri yapılır.

Montana

Forumun tepkime kralı. Mizah anlamında çok iyidir genellikle forumda herkesi güldürür, eğlenceli üyedir. II.Invictus'un kankası. Caps ve animasyonları baya kalitelidir.

II.Invictus

I.Invictus'tan çok daha güçlenerek foruma geri dönmüştür. Gerçek bir Sanjici ve Doflamingocudur. Milennium Wizard tarafından ihanete uğranmıştır ama gerçek dostu Montana onu yalnız bırakmamıştır.
[\QUOTE]
Bunun için sana kaç para verdiler. :S Konuyu protesto ediyorum bu açıklamaları kabul etmiyorum zira. :( Birileri birşey uyduruyor sonra resmi açıklama gibi veriliyor.Ayrıca aynı minvalde açılmış 3333. konu oldu bu lacivertleri var zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık