Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Bence sen de Sanji'yi eziyorsun. Perospero ne?
Perespero"ya neden bu kadar ezik çekiyorsunuz? Tartışmak için değil gerçekten merak ettiğim için soruyorum kaçırdığım bir şey mi var? 700 küsür ödüle sahip olan ana komutanlardan birisi. Luffy Crackerla ilk karşılaştığında biriniz tatlı komutanı yendi helal ama o da yedi Cracker'dan dayağını dedi ve Luffy de Cracker'ı yedi. Perespero ondan da güçlü muhtemelen. Adamın tipini mi sevmediniz anlamadım ki.

Perespero"ya neden bu kadar ezik çekiyorsunuz? Tartışmak için değil gerçekten merak ettiğim için soruyorum kaçırdığım bir şey mi var? 700 küsür ödüle sahip olan ana komutanlardan birisi. Luffy Crackerla ilk karşılaştığında biriniz tatlı komutanı yendi helal ama o da yedi Cracker'dan dayağını dedi ve Luffy de Cracker'ı yedi. Perespero ondan da güçlü muhtemelen. Adamın tipini mi sevmediniz anlamadım ki.
Peros komutan değil. Cracker'dan da güçlü değil yaw. :/ Şu koyulaştırdığım kısımda ne demek istedin anlamadım.

Peros komutan değil. Cracker'dan da güçlü değil yaw. :/ Şu koyulaştırdığım kısımda ne demek istedin anlamadım.
Peros tatlı komutanlarından birisi değil mi?

Şimdi tatlı komutanları en güçlü Bm tayfası üyeleri olarak geçiyor. Şu gökyüzü adalı supernova'nın zamanında Whale Cake'e geldiği söylendi. Tatlı komutanlarındna birini yenmiş. Ama sonrasında Cracker tarafından yenilmiş o da. Peres ise Cracker'dan daha iyi. Yani varmaya çalıştığım şey, Sanji peres'i alırsa "vörst cenereyşın" denen gruptaki kaptanların bazılarından net üstünlüğe kavuşacağı kesinleşmiş olacak ki gayet hoş bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık