Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Forumda Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    304
Meyveyi hepsine vermişler canım. İkramiye o. :D
Hayır koramiraller hakederek amiral oluyor en son adaylar varmış ama olmamış mesela.Eski üçlüde daha kor iken meyveler vardı sonradan vermediler.Fujiyi amiral yapmışlar baktılar olmuyor eğreti duruyor al sana meyve görüntüyü kurtarırsın en azından demişler.Yeten adama sonradan meyve vermenin mantığı yok.

Şimdi anladım. :) Yine de bana göre güç dengesi şöyledir KK>dünya hükümeti>Amiraller>Shichibukai>Koramiral şeklinde olur yonkou ları yazmadım çünkü KK Olduğunda yonkou denen bişey kalmayacak :) gerçi dünya hükümeti de kalmayacak ama son savaşa kadar kalsınlar :)
Amiraller, Shichiler, Korlar zaten Dünya
Hükümeti'ni oluşturan güçler.

İyi de Doffy yerde yatmış açıkta. Bilmiyorum sıkıntı.

Şok atarken de oda açıktı. Bence direkt kurgu için kurban oldu.
Dediğim gibi hangi açıdan yapması gerek ya da başka şartlar var mı bilmiyoruz. Üstelik zaten Dof'u öldüreceğini düşündüğü en sağlam saldırısını yapıyor. Nereden bilsin adamın kendini dikebildiğini? Normal şartlarda kalbini çıkarmadan daha etkili bir teknik.

Hayır koramiraller hakederek amiral oluyor en son adaylar varmış ama olmamış mesela.Eski üçlüde daha kor iken meyveler vardı sonradan vermediler.Fujiyi amiral yapmışlar baktılar olmuyor eğreti duruyor al sana meyve görüntüyü kurtarırsın en azından demişler.Yeten adama sonradan meyve vermenin mantığı yok.
Kalınlaştırdığım yer zaten tamamen senin düşüncen/tahminin. Serinin içinde bir geçerliliği yok. Amiral kumaşı olan üç karaktere de özel meyveler vermişler zamanında. Fujitora da denizci kökenli olsa ona da o yaşlardayken verirlerdi. Oluşuma yeni dahil olduğu için direk seçmece meyvelerinden birini adama/kılıcına yedirmişler. Adamın gücünü gördükten sonra kendi yetiştirdikleri kadrodan adamlarını sallayıp bunu almışlar amiralliğe. Dediğiniz kadar ezik ve amiral seviyesinden uzak biri olsa, sadece meyve takviyesi ile o konuma gelemezdi. Madem böyle ezik bir adamı alıp bir tane meyve yedirip amiral diye yutturabileceklerdi dünyaya, hiç tanımadıkları, oluşumlarıyla alakası olmayan yabancı bir adamı alıp koskoca ordunun en kıymetli mevkisine getirmek yerine kendi çekirdekten yetiştirdikleri adamlarından birini amiral yapsalardı. Crocodile, Enel gibi adamların da efsane meyveleri vardı ama amiral seviyesinden ne kadar uzak oldukları ortada. Belli ki denizciler üst düzey yerlere getirecekleri adamlara aynı zamanda meyve takviyesi de yapıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık