Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Formula 1 2024 Sezonu

Norris yerini vermemeliydi, şampiyonluk icin yarışıyoradam. Takımın aklı olsaydı da önce piastriyi alsalardı pite

Oscarı tebrik etmedi lando. Çok garip ve rahatsız edici bir ortam. Piastriyui önce almaları gerekiyordu ama Piastri de çıkış tuırunda yaptığı hatayla yarışı vermişti.

Vers çirkeflik kralı resmen, Alanso filan halt yemiş bunun yanında. İşler biraz iyi gitmiyor takıma neler neler diyor.

Müthiş yarıştı. Hamilton sonrası destekleyecek adamı da bulduk iyi oldu. McLaren arabası ciddi olarak inanılmaz.

Vers'in kudurması ayrı bir sevindirici. Hamilton'u geçemedikçe çıldırdı. Müthiş araçlardan sonra ilk kez rakip olan araç olunca geçen sene 0 hata yarışan adam bu sene inanılmaz hatalar yapıyor. İlk başlar da böyle olsaydı McLaren acaba dedirtirdi...

Gelelim Hamilton abime... Müthiş bir yarış çıkardı. Kendisinden çok hızlı arabaya karşı çok iyi mücadele etti. Zaten startları muhteşem. Bugün eğer altında daha hızlı bir araç olsaydı başlangıçta 2. olarak çıkacaktı. Belki birinci bile olabilirdi ama aracın kapasitesi bu. Helal olsun Hamilton abime.

Son olarak Alonso dedem 40 yal sendromuna mı girdi ne oldu bu aralar çok gergin. Taktı kafaya Aston'u... Mercedes ve Red Bull kapısını kapattı yanlış karar...

Nasıl etmedi? Üç kere etti hem de.

Bir de şimdi röportaj sırasında etti.

Norris'e olan saygım arttı.
İlkini görmedim, ilk olarak attığın ikinci linkitekini gördüm orada da Piastri gidiyordu yanına. Ama ortam biraz soğuktu normal olarak.
Norris kendisi için iyi olanı yaptı, bu sene zaten olabileceği en iyi yerde. Sonraki seneler için yatırım yapmış gibi oldu.

İlkini görmedim, ilk olarak attığın ikinci linkitekini gördüm orada da Piastri gidiyordu yanına. Ama ortam biraz soğuktu normal olarak.
Norris kendisi için iyi olanı yaptı, bu sene zaten olabileceği en iyi yerde. Sonraki seneler için yatırım yapmış gibi oldu.
Norris büyüklük yaptı dediğin gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık