Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Formula 1 2024 Sezonu

Bottas varken hamiltonda kim miş? :artiz: tamamen sallıyorum oyuncular içinden sadece 3 4 ünü tanıyorum ve hangisi iyi kötü onu bile bilmiyorum :respect:

Mercedes araç itibariyle son yarış ile baya önde olduğunu gösterdi. Öyle ki pist için ''Redbull'a uygun'' diyorlardı. Şimdi ki pist ise full düzlük neredeyse viraj falan yok. Mercedes yine uçacak muhtemelen. Bu yarış şampiyonluk için çok önemli hale geldi. Eğer Mercedes geçen yarış kadar hızlı olursa Hamilton kazanır yine. Fakat ben Reddbull ve Vers'den bir şey bekliyorum bu yarış...

Mercedes araç itibariyle son yarış ile baya önde olduğunu gösterdi. Öyle ki pist için ''Redbull'a uygun'' diyorlardı. Şimdi ki pist ise full düzlük neredeyse viraj falan yok. Mercedes yine uçacak muhtemelen. Bu yarış şampiyonluk için çok önemli hale geldi. Eğer Mercedes geçen yarış kadar hızlı olursa Hamilton kazanır yine. Fakat ben Reddbull ve Vers'den bir şey bekliyorum bu yarış...
Normalde moto gp için yapıldığından dar olduğu için geçiş için pek uygun değilmiş. Hızlı viraj sayısı fazlaydı ama sıkıcı bir yarış izleyeceğiz sanki. Sıralamada önde olan ya da ilk virajda önde kalanın avantajı epey yüksek gözüküyor.

Normalde moto gp için yapıldığından dar olduğu için geçiş için pek uygun değilmiş. Hızlı viraj sayısı fazlaydı ama sıkıcı bir yarış izleyeceğiz sanki. Sıralamada önde olan ya da ilk virajda önde kalanın avantajı epey yüksek gözüküyor.
Tamam da o düzlüklerde Mercedes DRS ile uçar kaçar yine geçer, pist değişmiş zaten.
Mercedes geçen yarışa kadar bu kadar hızlı değildi bir şeyler dönmüş. Durmadan Bottas'ın motorunu değiştiriyorlardı bir şey denemişler belli ki. Söylentiler vardı zaten bununla ilgili.

Onun dışında pitt de durum değişebiliyor. Fakat dediğim gibi baya düzlüklü pist burası Mercedes son yarış ile birlikte araç olarak rakipsiz şuan. Redbull bir şey bulup gelirse farklı şeyler görebiliriz.

Bottas varken hamiltonda kim miş? :artiz: tamamen sallıyorum oyuncular içinden sadece 3 4 ünü tanıyorum ve hangisi iyi kötü onu bile bilmiyorum :respect:
Herkes böyle başlıyor zaten. 2000 dekiler schumaer den başkasını tanımıyor, ondan öncekiler sennacı vs….
2005 dekiler alonsocu ve en şanssız pilotlardan biridir 2 kez şampiyon olmasına rağmen. Bir de kimi var tabii damga vuran. Ek olarak Massa türkiye fatihi
2010 da Vettelciler var müthiş performanslar ve herkesi yenen bir vettel. Alonsoyu hamiltonu massayı bile
2015te başlayanlar hep hamiltoncu. Hamilton önceden de çok iyiydi çok hızlıydı ama kimse sevmezdi adam samimi değil yapmacık hareket ediyor sürekli ama en başarılı pilot şu an. Vetteli de sever bu kesim, ferraride bambaşka bir vettel çıktı ortaya.
2019 dakiler Vetteli yerden yere vurur bu mu şampiyon pilotunuz falan der hala yererler. Ham hep aynı, bu sene leclercin yılıydı bence ama devamını getiremedi.
2022 büyük süprizler bekliyoruz, olmazsa bu spor ölmeye başlayacak. Eskiden geçişler ve pilotaj daha çok yer kaplarken şimdi arabalar büyüdü pistler aynı kaldı yakın takip zorlaştı ve zevk azaldı. ama mühendisliği sevenler için hala çok zevklidir tabii

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık