Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[FİNAL] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    290
  • Anket kapatılmış .
Oy değiştirmeyi kapatmak demokrasinin dibine konulan mayın görevi görür. Final anketinden önce sorulmalıydı.

Bakalım belki uslu dururlar :D

@hdbfresh öyle bir şeyin olma imkanı varsa gerçekten çok iyi olur. Katılımı arttırmak önemli çünkü :)
Bu ankette Zoro ve Luffy varken uslu duracaklarını sanıyorsun he mi? Polyanna senin bu pozitifliğini göre şapka çıkartırdı.:sapkali:

Diğer anketlerde bile aşırı oy değiştirme varken bu ankette çığırından çıkar o olay.

@Mercury oy değiştirmenin kapatılması şart. Böyle sanki anket değil de oyun oynanıyormuş gibi. Oyu ondan çek ona ver sonra diğeri azalında ötekine ver.. Ciddiyet sıfır.

Net bişey olsa daha iyi olur.
Konunun olabildiğince eğlenceli olmasına çalışıyorum. Zaten oy kapatmak son çare :(

Oy vermeyi kapatmak demokrasinin dibine konulan mayın görevi görür. Final anketinden önce sorulmalıydı.
Daha önce sorduğumda zaten kapatılmalı cevabı almıştım. Oy oranı düşünce mecburen tekrar açmak zorunda kaldım. Dediğim gibi aşırı lobi olursa kapatırım. Kolay kolay kapanmayacak zaten .

Dofi fanları. Siz dün istediğinizi elde edemediniz ki abi. Mingo finalde değil. Ne diye boş yere Luffy'ye oy atacaksınız. Yapıştırın Zoro'ya alem kral görsün :at:
Vs konusunda göm sen Dof fanları diye, şimdi gelin de. O da güzel.

@Mercury Ben sana 10 kere dedim her konuda, boş oy atıyorlar diye ama finalde bunu kapatırsan haksızlık olur. Nasıl geldiyse öyle gitsin. Yoksa Sanji buraları göremezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık