Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[FİNAL] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    290
  • Anket kapatılmış .
Anladım. Ya hiç açmayacaktı oy değiştirmeyi veya hiç kapatmayacaktı. Adam da ne yapacağını şaşırmış. Biri kapatsın diyor diğeri açsın. Anketin ortasında kapatması hiç hoş olmadı zaten.
Kapatmam hoş olmadi haklısın. Finalin başından beri net bir duruşum olmalıydı. Düşünüyorum da anketi @Smoker veya @hdbfresh falan acsaydi ne olurdu diye. Çok büyük ihtimalle yazılanlara cevap bile vermeyeceklerdi. Benim de aynı şeyi yapmam gerekiyormuş sanırım.

Lafım sana değil şu an. Bu anket 34. Anket oluyor. Anketlerin her biri için en az bir saat uğraştım. Yazılanlara cevap vermeyi falan dahil etmiyorum. Bir kaç istisna dışında kimse bir fikir vermeye çalışmadı. Lobi çok oluyor. Rahatsızız ama oyları kapatma. Ee ne yapayım ben. Bir fikir verin o zaman. Kimseden ses yok. Oy değiştirmeyi açıyorum. Anketin objektifliği umrumda değil artık. Lobi olmadan Luffy birinci oluyormuş işte. Bundan sonra isterseniz beyazsakalı birinci yapın. Bundan sonra ne lobilere karışırım. Ne de anket ile ilgili yazılan şeylere cevap veririm. Çok rahatsız olan varsa modlar bir çözüm üretir.

Anketör @Mercury nickli aksakallı, bütün objekifliğini ve tarafsızlığını yitirmiştir. Anketör olarak tarafını açıkça gösterip yetkisini de o yönde kötüye kullanarak alenen haksızlık etmiştir. Bu ankete artık itimat kalmamış ve geçerliliği ortadan kalkmıştır.

O kadar oyuna, dalavereye rağmen Luffy yine önde. Dünya lideri mübarek, bütün oyunları bozuyor. :a:
O değilde cidden bu durum Luffy'e yaradı yani.

Birileri başka şeylerden muzdarip olmuş bakın hele.

Böyle bir anketi bu forumda yapması gereken tek kişi benim. Anketi yapan adamın profil fotoğrafı Zoro. Taraf! amacına ulaşamadı bu zat! Fakat! Ya ulaşsaydı?! Bunun hesabını kim verecekti?! Bu yüzden!11!!1! Bir sonraki seçimde! Oylarınızı bekliyorum Türkiye'm!

Eline koluna sağlık, takılıyorum ben, alınma.

Kapatmam hoş olmadi haklısın. Finalin başından beri net bir duruşum olmalıydı. Düşünüyorum da anketi @Smoker veya @hdbfresh falan acsaydi ne olurdu diye. Çok büyük ihtimalle yazılanlara cevap bile vermeyeceklerdi. Benim de aynı şeyi yapmam gerekiyormuş sanırım.

Lafım sana değil şu an. Bu anket 34. Anket oluyor. Anketlerin her biri için en az bir saat uğraştım. Yazılanlara cevap vermeyi falan dahil etmiyorum. Bir kaç istisna dışında kimse bir fikir vermeye çalışmadı. Lobi çok oluyor. Rahatsızız ama oyları kapatma. Ee ne yapayım ben. Bir fikir verin o zaman. Kimseden ses yok. Oy değiştirmeyi açıyorum. Anketin objektifliği umrumda değil artık. Lobi olmadan Luffy birinci oluyormuş işte. Bundan sonra isterseniz beyazsakalı birinci yapın. Bundan sonra ne lobilere karışırım. Ne de anket ile ilgili yazılan şeylere cevap veririm. Çok rahatsız olan varsa modlar bir çözüm üretir.

Bilerek yapıyorlardı yahu. :( 2 dk. dayanamadın. :(

Birileri başka şeylerden muzdarip olmuş bakın hele.

Böyle bir anketi bu forumda yapması gereken tek kişi benim. Anketi yapan adamın profil fotoğrafı Zoro. Taraf! amacına ulaşamadı bu zat! Fakat! Ya ulaşsaydı?! Bunun hesabını kim verecekti?! Bu yüzden!11!!1! Bir sonraki seçimde! Oylarınızı bekliyorum Türkiye'm!

Eline koluna sağlık, takılıyorum ben, alınma.
Rica ederim. Sıkıntı yok ya dalga geçtiğinin farkındayım ben.

Bilerek yapıyorlardı yahu. :( 2 dk. dayanamadın. :(
O kişilerden bahsetmiyordum özellikle. Genel olarak yazdım onu. Başka şeyler için onları alıntılamistim zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 32)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık