Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[FİNAL] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    290
  • Anket kapatılmış .
Finalde hangi karakterin olmasını istiyordun peki?
Benim bir isteğim yok, bu bir popülerlik anketi ve çoğunluk ne derse o olur. Yani benim sevdiğim karakter bu listede olsaydı ya da birinci olsaydı da bir şey değişmezdi. Merry olsun, Chouchou olsun, Laboon olsun ben bu karakterleri daha çok seviyorum. Gerçi aralarında insan yokmuş şimdi fark ettim.

Benim bir isteğim yok, bu bir popülerlik anketi ve çoğunluk ne derse o olur. Yani benim sevdiğim karakter bu listede olsaydı ya da birinci olsaydı da bir şey değişmezdi. Merry olsun, Chouchou olsun, Laboon olsun ben bu karakterleri daha çok seviyorum. Gerçi aralarında insan yokmuş şimdi fark ettim.
Merry insan olan çoğu karakterden daha derin zaten. Gidip Merry'e veda ettikleri sahneyi izleyip hüzünleneyim.

Farkettimde Luffynin ''şu özelliğini çok seviyorum'' dediğim bişi yok. Bizim çocuk işte diye bir sevgi var o kadar. Ama ''sevmediğim huyu şu'' da diyemiyorum.
Komplike bir karakter olduğundan mıdır acep? Çoğu karakterin öne çıkmış tek bir yönü olur. Luffy'de ise hepsinden bol bol var. Ha bana kalırsa sevdiğim çok yönü var orası ayrı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık