Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[FİNAL] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    290
  • Anket kapatılmış .
Belki de Sanji üçüncü olur ama :oleyo2:

Bir buçuk saattir uğraşıyorum daha elle tutulur bir sıralama yapamadım. 10 saat falan sürer sanırım. Sınavlar falan olmasa yapardım da şu an o kadar zaman ayırmam. Gönüllü biri çıkmazsa mecburen dediğine yetinmek zorunda kalacağız :(
Sıralamayı neye göre yapıyorsun ki?

Yav başından beri sıralama yapacağım falan diyordum da altından kalkamayacagim sanırım. Başladım da doğru düzgün ilerleme kaydedemedim. Çok aşırı zaman yiyor. Ders falan da çalışmam lazım. Çıkacağını sanmıyorum ama gönüllü olan var mı?
Herkesi sıralamak yanlış olur zaten. Çok farklı etaplarda çok farklı rakiplerle eşleştiler. Ama en azından yarı finalde elenenleri bir anket yapıp sıralayabilirsin. İlk 5 finaldekiler olur. Yarı finaldekileri de aldıkları yeni oylara göre 6-7-8.. diye sıralarsın. Daha önceki etaplarda elenenlere hiç bulaşma bence.

Herkesi sıralamak yanlış olur zaten. Çok farklı etaplarda çok farklı rakiplerle eşleştiler. Ama en azından yarı finalde elenenleri bir anket yapıp sıralayabilirsin. İlk 5 finaldekiler olur. Yarı finaldekileri de aldıkları yeni oylara göre 6-7-8.. diye sıralarsın. Daha önceki etaplarda elenenlere hiç bulaşma bence.
Bu da olabilir gerçi :D En baştan beri olanların altından kalkamadım zaten. :(

Anketteki sonuçlara göre. Farklı anketler arasi kıyas yapmak içinse cevap sayısı oy sayısı, görüntülenme sayısı, o anketten yarı finale kaç kişi çıkmış gibi şeylere bakıyorum.
Anladım. Ben de @Rika'nın yazdığına benzer bir şey yazacaktım. Mantıklı bence, o şekilde bir sıralama yapabilirsin.
Altından kalkabileceğimi bilsem ben yapardım ama. :(
İşte zaten orası çok zor.:D
Doğru en zor kısmı o.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık